informacje z tematu: próchnica | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Maj miesiącem ratowania zębów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/maj-miesiacem-ratowania-zebow,118087.html Tue, 04 May 2021 08:36:16 +0100 Jak chronić zęby przed kawą? https://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-chronic-zeby-przed-kawa,117949.html Sun, 02 May 2021 08:03:30 +0100 Próchnica skutkuje trądzikiem? https://www.infodent24.pl/techdentpost/prochnica-skutkuje-tradzikiem,118039.html Tue, 27 Apr 2021 07:30:40 +0100 Praca dentystów w Australii powoli przynosi owoce https://www.infodent24.pl/newsdentpost/praca-dentystow-w-australii-powoli-przynosi-owoce,117928.html Thu, 15 Apr 2021 08:24:48 +0100 Naukowcy zbadali nadwrażliwość zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-zbadali-nadwrazliwosc-zebow,117781.html Mon, 29 Mar 2021 10:51:19 +0100 Tabletka z fluorem na próchnicę https://www.infodent24.pl/techdentpost/tabletka-z-fluorem-na-prochnice,117757.html Fri, 26 Mar 2021 07:14:19 +0100 Ubytki także skutkują udarami https://www.infodent24.pl/techdentpost/ubytki-takze-skutkuja-udarami,117714.html Mon, 22 Mar 2021 11:39:45 +0100 Pandemia to katastrofa dla stanu zdrowia jamy ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/pandemia-to-katastrofa-dla-stanu-zdrowia-jamy-ustnej,117699.html Fri, 19 Mar 2021 12:12:31 +0100 Biała Księga na Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/biala-ksiega-na-swiatowy-dzien-zdrowia-jamy-ustnej,117685.html Wed, 17 Mar 2021 10:47:38 +0100 W leczeniu próchnicy szkło hybrydowe tańsze od kompozytu https://www.infodent24.pl/techdentpost/w-leczeniu-prochnicy-szklo-hybrydowe-tansze-od-kompozytu,117641.html Tue, 16 Mar 2021 13:02:17 +0100 Przy wzroście zakażeń słabnie chęć leczenia zębów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/przy-wzroscie-zakazen-slabnie-chec-leczenia-zebow,117663.html Mon, 15 Mar 2021 19:38:48 +0100 Niska inteligencja a zaawansowana próchnica https://www.infodent24.pl/techdentpost/niska-inteligencja-a-zaawansowana-prochnica,117619.html Wed, 10 Mar 2021 09:19:17 +0100 Nowa żywica będzie zapobiegać wtórnej próchnicy https://www.infodent24.pl/techdentpost/nowa-zywica-bedzie-zapobiegac-wtornej-prochnicy,117593.html Mon, 08 Mar 2021 08:55:39 +0100 Rzeczywistość pokowidowa w gabinecie stomatologicznym https://www.infodent24.pl/techdentpost/rzeczywistosc-pokowidowa-w-gabinecie-stomatologicznym,117390.html Fri, 19 Feb 2021 08:24:49 +0100 Nanocząsteczki, które hamują próchnicę https://www.infodent24.pl/techdentpost/nanoczasteczki-ktore-hamuja-prochnice,117243.html Wed, 27 Jan 2021 09:23:43 +0100 Przeczekać ból zęba do końca pandemii https://www.infodent24.pl/techdentpost/przeczekac-bol-zeba-do-konca-pandemii,117003.html Mon, 28 Dec 2020 12:00:23 +0100 Święta? No to na zdrowie! https://www.infodent24.pl/techdentpost/swieta-no-to-na-zdrowie,116971.html Thu, 24 Dec 2020 00:08:20 +0100 Jak przekonać pacjenta do ograniczenia słodkich napojów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-przekonac-pacjenta-do-ograniczenia-slodkich-napojow,116906.html Thu, 17 Dec 2020 08:13:05 +0100 Znamiona próchnicy w uporczywym trądziku https://www.infodent24.pl/techdentpost/znamiona-prochnicy-w-uporczywym-tradziku,116749.html Mon, 30 Nov 2020 07:37:37 +0100 Ada Fijał chwali się samodzielnie zrobionym wypełnieniem https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ada-fijal-chwali-sie-samodzielnie-zrobionym-wypelnieniem,116655.html Thu, 19 Nov 2020 10:01:16 +0100