informacje z tematu: ósemki | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Zęby mądrości coraz większą rzadkością https://www.infodent24.pl/techdentpost/zeby-madrosci-coraz-wieksza-rzadkoscia,116294.html Mon, 12 Oct 2020 13:10:39 +0100 Tramadol w walce z bólem po ekstrakcji ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/tramadol-w-walce-z-bolem-po-ekstrakcji-osemek,116251.html Wed, 07 Oct 2020 12:22:38 +0100 Groźne dla życia powikłania nieusunięcia ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/grozne-dla-zycia-powiklania-nieusuniecia-osemek,116009.html Tue, 08 Sep 2020 08:28:18 +0100 Gdy dentysta podejmuje decyzję o ekstrakcji zęba https://www.infodent24.pl/techdentpost/gdy-dentysta-podejmuje-decyzje-o-ekstrakcji-zeba,115904.html Tue, 25 Aug 2020 13:16:16 +0100 Jaki antybiotyk niewskazany po ekstrakcji? https://www.infodent24.pl/techdentpost/jaki-antybiotyk-niewskazany-po-ekstrakcji,115273.html Tue, 16 Jun 2020 08:26:21 +0100 Ekstrakcja ósemek u starszego pacjenta https://www.infodent24.pl/techdentpost/ekstrakcja-osemek-u-starszego-pacjenta,114956.html Tue, 19 May 2020 12:23:47 +0100 Ekstrakcja ósemek popularna wśród celebrytów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekstrakcja-osemek-popularna-wsrod-celebrytow,113957.html Thu, 05 Mar 2020 23:27:31 +0100 Ekstrakcja ósemki - świetny temat na film video https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekstrakcja-osemki-swietny-temat-na-film-video,113903.html Wed, 04 Mar 2020 17:50:32 +0100 Usuń sobie ząb mądrości https://www.infodent24.pl/lifedentpost/usun-sobie-zab-madrosci,113848.html Mon, 10 Feb 2020 09:47:03 +0100 Muzyka na ból po ekstrakcji ósemki https://www.infodent24.pl/lifedentpost/muzyka-na-bol-po-ekstrakcji-osemki,113589.html Wed, 08 Jan 2020 11:40:46 +0100 Celebryci zdają relację po ekstrakcji zęba https://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryci-zdaja-relacje-po-ekstrakcji-zeba,113335.html Thu, 12 Dec 2019 21:45:39 +0100 Co po ekstrakcji ósemek pacjent powinien od dentysty usłyszeć https://www.infodent24.pl/techdentpost/co-po-ekstrakcji-osemek-pacjent-powinien-od-dentysty-uslyszec,113125.html Wed, 16 Oct 2019 18:20:47 +0100 Ekstrakcja ósemki skończyła się dla pacjenta utratą zdolności do wykonywania zawodu https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ekstrakcja-osemki-skonczyla-sie-dla-pacjenta-utrata-zdolnosci-do-wykonywania-zawodu,112843.html Wed, 04 Sep 2019 21:16:00 +0100 Czy na podstawie ósemek można ocenić wiek człowieka? https://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-na-podstawie-osemek-mozna-ocenic-wiek-czlowieka,112572.html Tue, 06 Aug 2019 09:30:10 +0100 Kiedy usuwać ósemkę, a kiedy nie? https://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-usuwac-osemke-a-kiedy-nie,112324.html Wed, 19 Jun 2019 10:12:59 +0100 Więzień wycenił swój ząb mądrości na 100 tys. zł https://www.infodent24.pl/lexdentpost/wiezien-wycenil-swoj-zab-madrosci-na-100-tys-zl,112313.html Sat, 08 Jun 2019 15:42:31 +0100 Leczenie zimnem po ekstrakcji jest czy nie jest skuteczne? https://www.infodent24.pl/techdentpost/leczenie-zimnem-po-ekstrakcji-jest-czy-nie-jest-skuteczne,112030.html Thu, 09 May 2019 18:54:46 +0100 Ruszają banki ósemek na komórki macierzyste https://www.infodent24.pl/techdentpost/ruszaja-banki-osemek-na-komorki-macierzyste,111658.html Mon, 04 Mar 2019 07:47:50 +0100 Co trzeba wiedzieć o ekstrakcji ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/co-trzeba-wiedziec-o-ekstrakcji-osemek,111510.html Thu, 21 Feb 2019 08:37:57 +0100 Gwiazdy bez ósemek https://www.infodent24.pl/lifedentpost/gwiazdy-bez-osemek,111485.html Wed, 30 Jan 2019 09:18:01 +0100