informacje z tematu: ósemki | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Suchy zębodół jako powikłanie ekstrakcji ósemki https://www.infodent24.pl/techdentpost/suchy-zebodol-jako-powiklanie-ekstrakcji-osemki,117611.html Wed, 10 Mar 2021 07:09:46 +0100 Powikłanie ekstrakcji ósemek - infekcja głębokich tkanek twarzy https://www.infodent24.pl/techdentpost/powiklanie-ekstrakcji-osemek-infekcja-glebokich-tkanek-twarzy,117481.html Tue, 23 Feb 2021 11:45:59 +0100 90 proc. sporów sądowych z pacjentami wygrywają chirurdzy jamy ustnej https://www.infodent24.pl/lexdentpost/90-proc-sporow-sadowych-z-pacjentami-wygrywaja-chirurdzy-jamy-ustnej,117106.html Fri, 05 Feb 2021 09:31:35 +0100 Pisarka z dentofobią https://www.infodent24.pl/lifedentpost/pisarka-z-dentofobia,117132.html Wed, 13 Jan 2021 20:39:57 +0100 Muzyka na ból poekstrakcyjny https://www.infodent24.pl/lifedentpost/muzyka-na-bol-poekstrakcyjny,117043.html Mon, 04 Jan 2021 08:34:40 +0100 Pantomogram a powikłania zabiegu ekstrakcji ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/pantomogram-a-powiklania-zabiegu-ekstrakcji-osemek,116891.html Tue, 15 Dec 2020 09:57:13 +0100 Koronektomia ósemek - plusy i minusy https://www.infodent24.pl/techdentpost/koronektomia-osemek-plusy-i-minusy,116493.html Tue, 03 Nov 2020 11:10:51 +0100 Zęby mądrości coraz większą rzadkością https://www.infodent24.pl/techdentpost/zeby-madrosci-coraz-wieksza-rzadkoscia,116294.html Mon, 12 Oct 2020 13:10:39 +0100 Tramadol w walce z bólem po ekstrakcji ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/tramadol-w-walce-z-bolem-po-ekstrakcji-osemek,116251.html Wed, 07 Oct 2020 12:22:38 +0100 Groźne dla życia powikłania nieusunięcia ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/grozne-dla-zycia-powiklania-nieusuniecia-osemek,116009.html Tue, 08 Sep 2020 08:28:18 +0100 Gdy dentysta podejmuje decyzję o ekstrakcji zęba https://www.infodent24.pl/techdentpost/gdy-dentysta-podejmuje-decyzje-o-ekstrakcji-zeba,115904.html Tue, 25 Aug 2020 13:16:16 +0100 Jaki antybiotyk niewskazany po ekstrakcji? https://www.infodent24.pl/techdentpost/jaki-antybiotyk-niewskazany-po-ekstrakcji,115273.html Tue, 16 Jun 2020 08:26:21 +0100 Ekstrakcja ósemek u starszego pacjenta https://www.infodent24.pl/techdentpost/ekstrakcja-osemek-u-starszego-pacjenta,114956.html Tue, 19 May 2020 12:23:47 +0100 Ekstrakcja ósemek popularna wśród celebrytów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekstrakcja-osemek-popularna-wsrod-celebrytow,113957.html Thu, 05 Mar 2020 23:27:31 +0100 Ekstrakcja ósemki - świetny temat na film video https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekstrakcja-osemki-swietny-temat-na-film-video,113903.html Wed, 04 Mar 2020 17:50:32 +0100 Usuń sobie ząb mądrości https://www.infodent24.pl/lifedentpost/usun-sobie-zab-madrosci,113848.html Mon, 10 Feb 2020 09:47:03 +0100 Muzyka na ból po ekstrakcji ósemki https://www.infodent24.pl/lifedentpost/muzyka-na-bol-po-ekstrakcji-osemki,113589.html Wed, 08 Jan 2020 11:40:46 +0100 Celebryci zdają relację po ekstrakcji zęba https://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryci-zdaja-relacje-po-ekstrakcji-zeba,113335.html Thu, 12 Dec 2019 21:45:39 +0100 Co po ekstrakcji ósemek pacjent powinien od dentysty usłyszeć https://www.infodent24.pl/techdentpost/co-po-ekstrakcji-osemek-pacjent-powinien-od-dentysty-uslyszec,113125.html Wed, 16 Oct 2019 18:20:47 +0100 Ekstrakcja ósemki skończyła się dla pacjenta utratą zdolności do wykonywania zawodu https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ekstrakcja-osemki-skonczyla-sie-dla-pacjenta-utrata-zdolnosci-do-wykonywania-zawodu,112843.html Wed, 04 Sep 2019 21:16:00 +0100