informacje z tematu: zęby | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Amerykański przepis na skuteczny marketing wybielania zębów https://www.infodent24.pl/bizdentpost/amerykanski-przepis-na-skuteczny-marketing-wybielania-zebow,113843.html Wed, 19 Feb 2020 17:10:47 +0100 Luty miesiącem zdrowia uzębienia ...ale zwierząt https://www.infodent24.pl/lifedentpost/luty-miesiacem-zdrowia-uzebienia-ale-zwierzat,113914.html Tue, 18 Feb 2020 19:03:52 +0100 Św. Apolonia - patronka stomatologów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/sw-apolonia-patronka-stomatologow,113830.html Sun, 09 Feb 2020 09:47:32 +0100 Usuwanie resztek jedzenia spomiędzy zębów metalowym przedmiotem śmiertelnie groźne https://www.infodent24.pl/lifedentpost/usuwanie-resztek-jedzenia-spomiedzy-zebow-metalowym-przedmiotem-smiertelnie-grozne,113621.html Wed, 08 Jan 2020 23:58:05 +0100 Regeneracja zębów ma długą historię https://www.infodent24.pl/lifedentpost/regeneracja-zebow-ma-dluga-historie,113406.html Sun, 22 Dec 2019 08:43:17 +0100 Szympansy czyszczą zęby krewnym...po śmierci https://www.infodent24.pl/lifedentpost/szympansy-czyszcza-zeby-krewnym-po-smierci,113502.html Sat, 14 Dec 2019 10:25:48 +0100 Biżuteria z ludzkich zębów...rodem z Neolitu https://www.infodent24.pl/lifedentpost/bizuteria-z-ludzkich-zebow-rodem-z-neolitu,113321.html Wed, 04 Dec 2019 08:11:20 +0100 Jak piranie wymieniają zęby blokowo https://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-piranie-wymieniaja-zeby-blokowo,113124.html Wed, 23 Oct 2019 07:57:34 +0100 Transseksualiści mają inne zęby? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/transseksualisci-maja-inne-zeby,113123.html Wed, 16 Oct 2019 18:19:48 +0100 Proste sposoby na przebarwienia szkliwa po kawie https://www.infodent24.pl/lifedentpost/proste-sposoby-na-przebarwienia-szkliwa-po-kawie,112980.html Fri, 27 Sep 2019 19:16:58 +0100 Czy olej naturalny chroni szkliwo pacjentów onkologicznych? https://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-olej-naturalny-chroni-szkliwo-pacjentow-onkologicznych,112562.html Fri, 20 Sep 2019 22:22:02 +0100 Krokodyle zęby z zaskakująco cienkim szkliwem https://www.infodent24.pl/lifedentpost/krokodyle-zeby-z-zaskakujaco-cienkim-szkliwem,112709.html Mon, 19 Aug 2019 22:10:35 +0100 Dentysta zakopywał zęby, teraz jest problem z rtęcią https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-zakopywal-zeby-teraz-jest-problem-z-rtecia,112576.html Wed, 24 Jul 2019 21:12:54 +0100 Do czego mogą służyć zęby? https://www.infodent24.pl/techdentpost/do-czego-moga-sluzyc-zeby,112355.html Thu, 27 Jun 2019 22:58:38 +0100 Nowe zęby Meryl Streep https://www.infodent24.pl/lifedentpost/nowe-zeby-meryl-streep,112322.html Thu, 13 Jun 2019 22:18:18 +0100 Zęby przywiodły zbrodniarza na krzesło elektryczne https://www.infodent24.pl/lifedentpost/zeby-przywiodly-zbrodniarza-na-krzeslo-elektryczne,112122.html Fri, 10 May 2019 18:48:17 +0100 Naukowcy na tropie nowego garnituru zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-na-tropie-nowego-garnituru-zebow,111622.html Fri, 22 Feb 2019 08:04:22 +0100 Masa słoni zależy od...liczby zębów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/masa-sloni-zalezy-od-liczby-zebow,111597.html Sun, 17 Feb 2019 07:57:18 +0100 Amerykańscy seniorzy z coraz większą liczbą własnych zębów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/amerykanscy-seniorzy-z-coraz-wieksza-liczba-wlasnych-zebow,111524.html Sun, 10 Feb 2019 10:54:54 +0100 Minerały i witaminy: co wziąć na ząb? https://www.infodent24.pl/techdentpost/mineraly-i-witaminy-co-wziac-na-zab,111544.html Thu, 07 Feb 2019 19:56:28 +0100