informacje z tematu: dentobus | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Praca dentobusów w okresie pandemii https://www.infodent24.pl/newsdentpost/praca-dentobusow-w-okresie-pandemii,117169.html Mon, 18 Jan 2021 12:40:52 +0100 Dentobus Corten Medic w szkołach powiatu piaseczyńskiego https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-corten-medic-w-szkolach-powiatu-piaseczynskiego,116996.html Mon, 28 Dec 2020 08:14:20 +0100 Zadziwiająca ezoteryka świadczeń stomatologicznych w dentobusach https://www.infodent24.pl/newsdentpost/zadziwiajaca-ezoteryka-swiadczen-stomatologicznych-w-dentobusach,116841.html Wed, 09 Dec 2020 08:44:00 +0100 W woj. kujawsko - pomorskim dentobus przyjmuje pacjentów zakażonych koronawirusem https://www.infodent24.pl/newsdentpost/w-woj-kujawsko-pomorskim-dentobus-przyjmuje-pacjentow-zakazonych-koronawirusem,116673.html Sun, 22 Nov 2020 21:40:58 +0100 Jak bardzo są zasłużone dentobusy? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/jak-bardzo-sa-zasluzone-dentobusy,116619.html Tue, 17 Nov 2020 09:32:57 +0100 Dentobus widmo w gminie Stara Dąbrowa? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-widmo-w-gminie-stara-dabrowa,116517.html Thu, 05 Nov 2020 11:10:07 +0100 Dentobus wrócił na stare trasy, na jak długo? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-wrocil-na-stare-trasy-na-jak-dlugo,116477.html Mon, 02 Nov 2020 10:46:26 +0100 Stomatologia dla osób covidowych w szpitalu im. Biegańskiego w Grudziądzu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologia-dla-osob-covidowych-w-szpitalu-im-bieganskiego-w-grudziadzu,116455.html Fri, 30 Oct 2020 08:25:19 +0100 Dentobusy odpoczywają od pacjentów covidowych, ale także od uczniów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobusy-odpoczywaja-od-pacjentow-covidowych-ale-takze-od-uczniow,116441.html Thu, 29 Oct 2020 06:04:44 +0100 Koronawirus: stomatologia dla zakażonych - zamiast dentobusów – gabinety stacjonarne https://www.infodent24.pl/newsdentpost/koronawirus-stomatologia-dla-zakazonych-zamiast-dentobusow-gabinety-stacjonarne,116421.html Mon, 26 Oct 2020 22:11:48 +0100 Dentobus zdobył Malbork https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-zdobyl-malbork,116378.html Thu, 22 Oct 2020 06:46:53 +0100 Dentobus nie tylko dla uczniów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-nie-tylko-dla-uczniow,116253.html Wed, 07 Oct 2020 10:04:02 +0100 Dentobus wraca do dzieci https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-wraca-do-dzieci,116184.html Tue, 29 Sep 2020 10:53:31 +0100 Dentobus wraca do szkół https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-wraca-do-szkol,116171.html Sun, 27 Sep 2020 21:59:56 +0100 Stomatologiczne „widmobusy” są całkiem realne https://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologiczne-widmobusy-sa-calkiem-realne,116159.html Fri, 25 Sep 2020 08:52:08 +0100 Dentobusy wracają na stare tory? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentobusy-wracaja-na-stare-tory,116110.html Sun, 20 Sep 2020 11:11:43 +0100 Padają pytania o widmobusy https://www.infodent24.pl/newsdentpost/padaja-pytania-o-widmobusy,115956.html Mon, 31 Aug 2020 23:55:51 +0100 NS ZOZ „Super-Dent” w Łodzi o pracy w dobie pandemii https://www.infodent24.pl/newsdentpost/ns-zoz-super-dent-w-lodzi-o-pracy-w-dobie-pandemii,115354.html Wed, 24 Jun 2020 07:53:27 +0100 Dentobus na Śląsku nie leczy zakażonych Sars-CoV-2 https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-na-slasku-nie-leczy-zakazonych-sars-cov-2,115268.html Mon, 15 Jun 2020 10:46:11 +0100 Szkolne gabinety stomatologiczne – do dzieła! https://www.infodent24.pl/lexdentpost/szkolne-gabinety-stomatologiczne-do-dziela,115230.html Wed, 10 Jun 2020 07:45:40 +0100