informacje z tematu: LDEK | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Propozycja punktów za list intencyjny pozostanie propozycją? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/propozycja-punktow-za-list-intencyjny-pozostanie-propozycja,115576.html Thu, 16 Jul 2020 14:06:50 +0100 NSA w sprawie egzaminów lekarskich https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nsa-w-sprawie-egzaminow-lekarskich,115368.html Wed, 24 Jun 2020 15:28:02 +0100 Senatorowie m.in. o szkoleniach specjalizacyjnych https://www.infodent24.pl/edudentpost/senatorowie-m-in-o-szkoleniach-specjalizacyjnych,115342.html Tue, 23 Jun 2020 08:03:49 +0100 „Podręcznik” do medycyny aktualizowany codziennie https://www.infodent24.pl/edudentpost/podrecznik-do-medycyny-aktualizowany-codziennie,115309.html Fri, 19 Jun 2020 07:28:52 +0100 Dolnośląscy Liderzy Medycyny przygotują do LDEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/dolnoslascy-liderzy-medycyny-przygotuja-do-ldek,115213.html Tue, 09 Jun 2020 07:42:34 +0100 Stanowczy sprzeciw wobec listów intencyjnych w specjalizacjach https://www.infodent24.pl/lexdentpost/stanowczy-sprzeciw-wobec-listow-intencyjnych-w-specjalizacjach,115179.html Fri, 05 Jun 2020 12:18:08 +0100 NSA kwestionuje pięcioletnią barierę w dostępie do pytań testowych egzaminów medycznych https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nsa-kwestionuje-piecioletnia-bariere-w-dostepie-do-pytan-testowych-egzaminow-medycznych,115173.html Fri, 05 Jun 2020 08:33:42 +0100 PES i LDEK i LEK w rozmowach NRL - MZ https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-i-ldek-i-lek-w-rozmowach-nrl-mz,115096.html Fri, 29 May 2020 08:32:45 +0100 MZ zmienia termin zgłaszania się do LDEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/mz-zmienia-termin-zglaszania-sie-do-ldek,115066.html Tue, 26 May 2020 19:55:20 +0100 Koronawirus: aktualny status egzaminów LDEK i PES https://www.infodent24.pl/edudentpost/koronawirus-aktualny-status-egzaminow-ldek-i-pes,114963.html Tue, 19 May 2020 10:30:05 +0100 LDEK: GUMed rozbił bank https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-gumed-rozbil-bank,113923.html Tue, 18 Feb 2020 19:43:44 +0100 Złe wyniki wiosennego LDEK 2020 https://www.infodent24.pl/edudentpost/zle-wyniki-wiosennego-ldek-2020,113874.html Tue, 11 Feb 2020 19:57:42 +0100 NIL o propozycjach zmian ustawowych m.in.: specjalizacje, staże, LDEK, cudzoziemcy https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nil-o-propozycjach-zmian-ustawowych-m-in-specjalizacje-staze-ldek-cudzoziemcy,113834.html Wed, 05 Feb 2020 19:22:40 +0100 Prezes NRL Andrzej Matyja o ułatwieniach dla lekarzy spoza UE https://www.infodent24.pl/newsdentpost/prezes-nrl-andrzej-matyja-o-ulatwieniach-dla-lekarzy-spoza-ue,113678.html Wed, 15 Jan 2020 17:28:46 +0100 LDEK już 8 lutego https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-juz-8-lutego,113606.html Tue, 07 Jan 2020 09:12:20 +0100 LDEW pozwoli cudzoziemcom ominąć nostryfikację? https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldew-pozwoli-cudzoziemcom-ominac-nostryfikacje,113510.html Sun, 29 Dec 2019 21:01:30 +0100 GUMed kolejny rocznik absolwentów stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-kolejny-rocznik-absolwentow-stomatologii,113416.html Sun, 01 Dec 2019 19:38:43 +0100 Gdzie zdawalność LDEK największa https://www.infodent24.pl/edudentpost/gdzie-zdawalnosc-ldek-najwieksza,113400.html Thu, 28 Nov 2019 09:24:17 +0100 Marszałek Senatu gratulował dentystce Ewie Izabeli Woszczyk https://www.infodent24.pl/edudentpost/marszalek-senatu-gratulowal-dentystce-ewie-izabeli-woszczyk,113376.html Mon, 25 Nov 2019 09:06:17 +0100 Są już wyniki LDEK w sesji jesiennej 2019 r. https://www.infodent24.pl/edudentpost/sa-juz-wyniki-ldek-w-sesji-jesiennej-2019-r,112892.html Wed, 11 Sep 2019 10:17:22 +0100