informacje z tematu: LDEK | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) MZ zmienia termin zgłaszania się do LDEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/mz-zmienia-termin-zglaszania-sie-do-ldek,115066.html Tue, 26 May 2020 19:55:20 +0100 Koronawirus: aktualny status egzaminów LDEK i PES https://www.infodent24.pl/edudentpost/koronawirus-aktualny-status-egzaminow-ldek-i-pes,114963.html Tue, 19 May 2020 10:30:05 +0100 LDEK: GUMed rozbił bank https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-gumed-rozbil-bank,113923.html Tue, 18 Feb 2020 19:43:44 +0100 Złe wyniki wiosennego LDEK 2020 https://www.infodent24.pl/edudentpost/zle-wyniki-wiosennego-ldek-2020,113874.html Tue, 11 Feb 2020 19:57:42 +0100 NIL o propozycjach zmian ustawowych m.in.: specjalizacje, staże, LDEK, cudzoziemcy https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nil-o-propozycjach-zmian-ustawowych-m-in-specjalizacje-staze-ldek-cudzoziemcy,113834.html Wed, 05 Feb 2020 19:22:40 +0100 Prezes NRL Andrzej Matyja o ułatwieniach dla lekarzy spoza UE https://www.infodent24.pl/newsdentpost/prezes-nrl-andrzej-matyja-o-ulatwieniach-dla-lekarzy-spoza-ue,113678.html Wed, 15 Jan 2020 17:28:46 +0100 LDEK już 8 lutego https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-juz-8-lutego,113606.html Tue, 07 Jan 2020 09:12:20 +0100 LDEW pozwoli cudzoziemcom ominąć nostryfikację? https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldew-pozwoli-cudzoziemcom-ominac-nostryfikacje,113510.html Sun, 29 Dec 2019 21:01:30 +0100 GUMed kolejny rocznik absolwentów stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-kolejny-rocznik-absolwentow-stomatologii,113416.html Sun, 01 Dec 2019 19:38:43 +0100 Gdzie zdawalność LDEK największa https://www.infodent24.pl/edudentpost/gdzie-zdawalnosc-ldek-najwieksza,113400.html Thu, 28 Nov 2019 09:24:17 +0100 Marszałek Senatu gratulował dentystce Ewie Izabeli Woszczyk https://www.infodent24.pl/edudentpost/marszalek-senatu-gratulowal-dentystce-ewie-izabeli-woszczyk,113376.html Mon, 25 Nov 2019 09:06:17 +0100 Są już wyniki LDEK w sesji jesiennej 2019 r. https://www.infodent24.pl/edudentpost/sa-juz-wyniki-ldek-w-sesji-jesiennej-2019-r,112892.html Wed, 11 Sep 2019 10:17:22 +0100 LDEK już 7 września 2019 r. https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-juz-7-wrzesnia-2019-r,112794.html Tue, 03 Sep 2019 22:37:47 +0100 WSA: pytania z LDEK, LEK i PES po pięciu latach https://www.infodent24.pl/lexdentpost/wsa-pytania-z-ldek-lek-i-pes-po-pieciu-latach,112760.html Mon, 26 Aug 2019 23:17:48 +0100 Nie będzie szybszego kształcenia lekarzy i lekarzy dentystów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nie-bedzie-szybszego-ksztalcenia-lekarzy-i-lekarzy-dentystow,112547.html Fri, 19 Jul 2019 00:16:32 +0100 Brak jawności pytań LDEK, LEK, PES niezgodny z prawem https://www.infodent24.pl/edudentpost/brak-jawnosci-pytan-ldek-lek-pes-niezgodny-z-prawem,112484.html Thu, 11 Jul 2019 15:13:26 +0100 Najbliższy LDEK - 7 września, zapisy do 15 lipca https://www.infodent24.pl/edudentpost/najblizszy-ldek-7-wrzesnia-zapisy-do-15-lipca,112423.html Sun, 30 Jun 2019 15:00:57 +0100 Szkolenie z systemu SMK https://www.infodent24.pl/edudentpost/szkolenie-z-systemu-smk,112300.html Mon, 10 Jun 2019 08:31:24 +0100 Kształcenie podyplomowe kompleksowo. Co zawiera projekt ustawy. https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ksztalcenie-podyplomowe-kompleksowo-co-zawiera-projekt-ustawy,112272.html Mon, 03 Jun 2019 08:16:09 +0100 Jawność pytań LDEK tak, ale tylko w 2/3 https://www.infodent24.pl/newsdentpost/jawnosc-pytan-ldek-tak-ale-tylko-w-2-3,112151.html Mon, 13 May 2019 18:52:13 +0100