informacje z tematu: LDEK | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) LDEK: Tylko 5 proc. osób nie zdało https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-tylko-5-proc-osob-nie-zdalo,117385.html Wed, 10 Feb 2021 15:03:51 +0100 CEM przypomina jak przystępować do LDEK w czasie pandemii https://www.infodent24.pl/edudentpost/cem-przypomina-jak-przystepowac-do-ldek-w-czasie-pandemii,117330.html Thu, 04 Feb 2021 12:36:24 +0100 Warunkowe wykonywanie zawodu dla tych, którzy nie zdali LDEK i LEK? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/warunkowe-wykonywanie-zawodu-dla-tych-ktorzy-nie-zdali-ldek-i-lek,117287.html Fri, 29 Jan 2021 13:25:20 +0100 LDEK 6 lutego 2021 r. https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-6-lutego-2021-r,117176.html Thu, 21 Jan 2021 10:49:43 +0100 LDEK: modyfikacje, uszczegółowienia i uzupełnienia https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-modyfikacje-uszczegolowienia-i-uzupelnienia,117156.html Fri, 15 Jan 2021 16:37:31 +0100 Jak ma wyglądać Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Weryfikacyjny https://www.infodent24.pl/lexdentpost/jak-ma-wygladac-lekarsko-dentystyczny-egzamin-weryfikacyjny,117012.html Tue, 29 Dec 2020 14:08:43 +0100 LDEK, PES - wnioski o pytania https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-pes-wnioski-o-pytania,116982.html Thu, 24 Dec 2020 09:36:21 +0100 O pilną nostryfikację dyplomów absolwentów szkół medycznych spoza UE https://www.infodent24.pl/lexdentpost/o-pilna-nostryfikacje-dyplomow-absolwentow-szkol-medycznych-spoza-ue,116445.html Thu, 29 Oct 2020 07:31:49 +0100 LDEK: WUM dobry, ale GUMed też niezły https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-wum-dobry-ale-gumed-tez-niezly,116181.html Mon, 28 Sep 2020 21:32:48 +0100 Ograniczenia w zgromadzeniach a egzaminy dla medyków https://www.infodent24.pl/edudentpost/ograniczenia-w-zgromadzeniach-a-egzaminy-dla-medykow,116050.html Fri, 11 Sep 2020 12:34:48 +0100 Wyniki LDEK: na czele: GUMed, WUM i UM w Białymstoku https://www.infodent24.pl/edudentpost/wyniki-ldek-na-czele-gumed-wum-i-um-w-bialymstoku,116046.html Fri, 11 Sep 2020 09:07:50 +0100 17 proc. zdających nie zaliczyło LDEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/17-proc-zdajacych-nie-zaliczylo-ldek,116027.html Tue, 08 Sep 2020 15:48:10 +0100 LDEK z piciem https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-z-piciem,115989.html Fri, 04 Sep 2020 08:42:58 +0100 PTSS przeciwne zakazowi picia i jedzenia podczas LDEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/ptss-przeciwne-zakazowi-picia-i-jedzenia-podczas-ldek,115937.html Sun, 30 Aug 2020 11:11:14 +0100 NRL w obronie zdających LDEK i LEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/nrl-w-obronie-zdajacych-ldek-i-lek,115935.html Fri, 28 Aug 2020 12:57:18 +0100 LDEK już 5 września https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-juz-5-wrzesnia,115929.html Fri, 28 Aug 2020 10:11:09 +0100 Propozycja punktów za list intencyjny pozostanie propozycją? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/propozycja-punktow-za-list-intencyjny-pozostanie-propozycja,115576.html Thu, 16 Jul 2020 14:06:50 +0100 NSA w sprawie egzaminów lekarskich https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nsa-w-sprawie-egzaminow-lekarskich,115368.html Wed, 24 Jun 2020 15:28:02 +0100 Senatorowie m.in. o szkoleniach specjalizacyjnych https://www.infodent24.pl/edudentpost/senatorowie-m-in-o-szkoleniach-specjalizacyjnych,115342.html Tue, 23 Jun 2020 08:03:49 +0100 „Podręcznik” do medycyny aktualizowany codziennie https://www.infodent24.pl/edudentpost/podrecznik-do-medycyny-aktualizowany-codziennie,115309.html Fri, 19 Jun 2020 07:28:52 +0100