informacje z tematu: ekstrakcja | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nie sposób wyrwać ząb przyjmując leki https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nie-sposob-wyrwac-zab-przyjmujac-leki,116047.html Fri, 11 Sep 2020 09:45:49 +0100 Groźne dla życia powikłania nieusunięcia ósemek https://www.infodent24.pl/techdentpost/grozne-dla-zycia-powiklania-nieusuniecia-osemek,116009.html Tue, 08 Sep 2020 08:28:18 +0100 Gdy dentysta podejmuje decyzję o ekstrakcji zęba https://www.infodent24.pl/techdentpost/gdy-dentysta-podejmuje-decyzje-o-ekstrakcji-zeba,115904.html Tue, 25 Aug 2020 13:16:16 +0100 Znieczulenie ogólne vs lokalne: kiedy więcej poekstrakcyjnych powikłań https://www.infodent24.pl/techdentpost/znieczulenie-ogolne-vs-lokalne-kiedy-wiecej-poekstrakcyjnych-powiklan,115404.html Mon, 29 Jun 2020 15:29:33 +0100 Jaki antybiotyk niewskazany po ekstrakcji? https://www.infodent24.pl/techdentpost/jaki-antybiotyk-niewskazany-po-ekstrakcji,115273.html Tue, 16 Jun 2020 08:26:21 +0100 Ekstrakcja ósemek u starszego pacjenta https://www.infodent24.pl/techdentpost/ekstrakcja-osemek-u-starszego-pacjenta,114956.html Tue, 19 May 2020 12:23:47 +0100 Hiszpania: ekstrakcja, śmierć i pozew przeciwko dentyście https://www.infodent24.pl/newsdentpost/hiszpania-ekstrakcja-smierc-i-pozew-przeciwko-dentyscie,113484.html Fri, 08 May 2020 08:07:51 +0100 Ekstrakcja ósemek popularna wśród celebrytów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekstrakcja-osemek-popularna-wsrod-celebrytow,113957.html Thu, 05 Mar 2020 23:27:31 +0100 Ekstrakcja ósemki - świetny temat na film video https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekstrakcja-osemki-swietny-temat-na-film-video,113903.html Wed, 04 Mar 2020 17:50:32 +0100 Więzień dowodzi niestaranności dentystki https://www.infodent24.pl/lexdentpost/wiezien-dowodzi-niestarannosci-dentystki,113948.html Sun, 01 Mar 2020 20:19:29 +0100 Muzyka na ból po ekstrakcji ósemki https://www.infodent24.pl/lifedentpost/muzyka-na-bol-po-ekstrakcji-osemki,113589.html Wed, 08 Jan 2020 11:40:46 +0100 625 tys. dolarów za trwałe uszkodzenie nerwu podczas ekstrakcji https://www.infodent24.pl/lexdentpost/625-tys-dolarow-za-trwale-uszkodzenie-nerwu-podczas-ekstrakcji,113488.html Wed, 01 Jan 2020 13:24:14 +0100 Celebryci zdają relację po ekstrakcji zęba https://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryci-zdaja-relacje-po-ekstrakcji-zeba,113335.html Thu, 12 Dec 2019 21:45:39 +0100 Różne kombinacje środków znieczulających potrzebne dla osób z problemami kardiologicznymi https://www.infodent24.pl/techdentpost/rozne-kombinacje-srodkow-znieczulajacych-potrzebne-dla-osob-z-problemami-kardiologicznymi,113334.html Thu, 21 Nov 2019 00:52:56 +0100 Co po ekstrakcji ósemek pacjent powinien od dentysty usłyszeć https://www.infodent24.pl/techdentpost/co-po-ekstrakcji-osemek-pacjent-powinien-od-dentysty-uslyszec,113125.html Wed, 16 Oct 2019 18:20:47 +0100 Kto największym Orłem Stomatologii? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/kto-najwiekszym-orlem-stomatologii,113043.html Fri, 04 Oct 2019 11:11:12 +0100 Rośnie liczba błędów w stomatologii https://www.infodent24.pl/techdentpost/rosnie-liczba-bledow-w-stomatologii,112981.html Fri, 27 Sep 2019 09:48:24 +0100 Ekstrakcja ósemki skończyła się dla pacjenta utratą zdolności do wykonywania zawodu https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ekstrakcja-osemki-skonczyla-sie-dla-pacjenta-utrata-zdolnosci-do-wykonywania-zawodu,112843.html Wed, 04 Sep 2019 21:16:00 +0100 Sepsa po usunięciu zęba mądrości https://www.infodent24.pl/techdentpost/sepsa-po-usunieciu-zeba-madrosci,112416.html Wed, 03 Jul 2019 21:27:07 +0100 Kiedy usuwać ósemkę, a kiedy nie? https://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-usuwac-osemke-a-kiedy-nie,112324.html Wed, 19 Jun 2019 10:12:59 +0100