informacje z tematu: PTS | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) PTS o 2020 r. https://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-o-2020-r,117025.html Thu, 31 Dec 2020 12:37:55 +0100 Stomatologów portret własny https://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologow-portret-wlasny,116981.html Thu, 24 Dec 2020 09:36:37 +0100 Portal PTS zmienia się z duchem czasu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/portal-pts-zmienia-sie-z-duchem-czasu,116958.html Tue, 22 Dec 2020 21:10:37 +0100 Dentysta w czasie pandemii: omówienie ankiety przez PTS https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysta-w-czasie-pandemii-omowienie-ankiety-przez-pts,116915.html Thu, 17 Dec 2020 07:32:14 +0100 Produkty z portfolio Orbit ze znakiem PTS https://www.infodent24.pl/newsdentpost/produkty-z-portfolio-orbit-ze-znakiem-pts,116829.html Mon, 07 Dec 2020 20:41:51 +0100 Prof. Marzena Dominiak Najbardziej Wpływową Kobietą Dolnego Śląska 2020 https://www.infodent24.pl/lifedentpost/prof-marzena-dominiak-najbardziej-wplywowa-kobieta-dolnego-slaska-2020,116665.html Fri, 20 Nov 2020 08:54:25 +0100 PTS i FDI o antybiotykoterapii https://www.infodent24.pl/techdentpost/pts-i-fdi-o-antybiotykoterapii,116616.html Mon, 16 Nov 2020 14:18:30 +0100 Leczenie periodontologiczne wg FDI https://www.infodent24.pl/edudentpost/leczenie-periodontologiczne-wg-fdi,116583.html Thu, 12 Nov 2020 12:05:06 +0100 Co PTS zrobiło w 2020 r. i co jeszcze zrobi https://www.infodent24.pl/newsdentpost/co-pts-zrobilo-w-2020-r-i-co-jeszcze-zrobi,116312.html Wed, 14 Oct 2020 22:08:11 +0100 Petycja: stomatolodzy i pacjenci wspólnym frontem dla zdrowia jamy ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/petycja-stomatolodzy-i-pacjenci-wspolnym-frontem-dla-zdrowia-jamy-ustnej,116162.html Fri, 25 Sep 2020 09:34:06 +0100 Dentyści wiążą nadzieje z nowym prezesem NFZ https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysci-wiaza-nadzieje-z-nowym-prezesem-nfz,116051.html Fri, 11 Sep 2020 13:32:30 +0100 PTS: Choroby przyzębia a reszta organizmu - spotkanie online https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-choroby-przyzebia-a-reszta-organizmu-spotkanie-online,116024.html Tue, 08 Sep 2020 14:48:39 +0100 Startuje kolejna, VIII edycja programu „Dziel się uśmiechem” https://www.infodent24.pl/newsdentpost/startuje-kolejna-viii-edycja-programu-dziel-sie-usmiechem,115917.html Thu, 27 Aug 2020 07:50:53 +0100 PTS bardzo krytycznie na temat dokumentu WHO poświęconego zdrowiu jamy ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-bardzo-krytycznie-na-temat-dokumentu-who-poswieconego-zdrowiu-jamy-ustnej,115871.html Thu, 20 Aug 2020 14:03:35 +0100 Rezonans u pacjentów ortodontycznych https://www.infodent24.pl/edudentpost/rezonans-u-pacjentow-ortodontycznych,115735.html Wed, 05 Aug 2020 12:35:26 +0100 Przekręt? Niewidoczne nakładki ortodontyczne od całkowicie niewidocznej firmy https://www.infodent24.pl/bizdentpost/przekret-niewidoczne-nakladki-ortodontyczne-od-calkowicie-niewidocznej-firmy,115694.html Fri, 31 Jul 2020 11:57:05 +0100 PTS przeciwko nowelizacji kodeksu karnego uderzającej w lekarzy https://www.infodent24.pl/lexdentpost/pts-przeciwko-nowelizacji-kodeksu-karnego-uderzajacej-w-lekarzy,115608.html Tue, 21 Jul 2020 09:54:56 +0100 MarketPlace zadomowił się w PTS https://www.infodent24.pl/bizdentpost/marketplace-zadomowil-sie-w-pts,115455.html Fri, 03 Jul 2020 13:38:18 +0100 Kinga Grzech-Leśniak: FDI to ważny głos lekarzy dentystów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/kinga-grzech-lesniak-fdi-to-wazny-glos-lekarzy-dentystow,115313.html Fri, 19 Jun 2020 10:48:11 +0100 PTS z ciężarem odpowiedzialności https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-z-ciezarem-odpowiedzialnosci,115209.html Tue, 09 Jun 2020 06:50:10 +0100