informacje z tematu: PTS | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Kurs na stomatologię holistyczną https://www.infodent24.pl/newsdentpost/kurs-na-stomatologie-holistyczna,117728.html Tue, 23 Mar 2021 13:56:13 +0100 Warto wiedzieć dlaczego zdrowie zaczyna się w jamie ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/warto-wiedziec-dlaczego-zdrowie-zaczyna-sie-w-jamie-ustnej,117720.html Mon, 22 Mar 2021 13:34:12 +0100 Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej: kropla drąży skałę https://www.infodent24.pl/newsdentpost/swiatowy-dzien-zdrowia-jamy-ustnej-kropla-drazy-skale,117718.html Mon, 22 Mar 2021 09:07:48 +0100 CEDE aktywna podczas ŚDZJU https://www.infodent24.pl/newsdentpost/cede-aktywna-podczas-sdzju,117686.html Wed, 17 Mar 2021 10:29:31 +0100 Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej: jest mapa drogowa https://www.infodent24.pl/newsdentpost/swiatowy-dzien-zdrowia-jamy-ustnej-jest-mapa-drogowa,117664.html Mon, 15 Mar 2021 11:12:34 +0100 W marcu akcja darmowych przeglądów stomatologicznych https://www.infodent24.pl/newsdentpost/w-marcu-akcja-darmowych-przegladow-stomatologicznych,117612.html Wed, 10 Mar 2021 07:01:14 +0100 FDI: w Dzień Kobiet o dentystkach na całym świecie https://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-w-dzien-kobiet-o-dentystkach-na-calym-swiecie,117596.html Mon, 08 Mar 2021 12:10:28 +0100 Jak postępować z pacjentem obciążonym kardiologicznie https://www.infodent24.pl/edudentpost/jak-postepowac-z-pacjentem-obciazonym-kardiologicznie,117577.html Fri, 05 Mar 2021 07:23:55 +0100 Marzec Miesiącem Zdrowia Jamy Ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/marzec-miesiacem-zdrowia-jamy-ustnej,117540.html Mon, 01 Mar 2021 11:42:45 +0100 Śląski PTS organizuje webinar ze stomatologii cyfrowej https://www.infodent24.pl/edudentpost/slaski-pts-organizuje-webinar-ze-stomatologii-cyfrowej,117526.html Fri, 26 Feb 2021 12:32:49 +0100 Prof. Marzena Dominiak o ŚDZJU w 2021 https://www.infodent24.pl/newsdentpost/prof-marzena-dominiak-o-sdzju-w-2021,117485.html Mon, 22 Feb 2021 11:47:16 +0100 Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej A.D. 2021 https://www.infodent24.pl/newsdentpost/swiatowy-dzien-zdrowia-jamy-ustnej-a-d-2021,117465.html Fri, 19 Feb 2021 13:08:51 +0100 Płyn do płukania jamy ustnej mocną bronią z COVID-19 https://www.infodent24.pl/techdentpost/plyn-do-plukania-jamy-ustnej-mocna-bronia-z-covid-19,117428.html Tue, 16 Feb 2021 11:03:23 +0100 Nie żyje dr Paweł Piotrowski, związany z Kliniką Rehabilitacji Narządu Żucia UM w Poznaniu https://www.infodent24.pl/edudentpost/nie-zyje-dr-pawel-piotrowski-zwiazany-z-klinika-rehabilitacji-narzadu-zucia-um-w-poznaniu,117363.html Tue, 09 Feb 2021 00:34:32 +0100 PTS o 2020 r. https://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-o-2020-r,117025.html Thu, 31 Dec 2020 12:37:55 +0100 Stomatologów portret własny https://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologow-portret-wlasny,116981.html Thu, 24 Dec 2020 09:36:37 +0100 Portal PTS zmienia się z duchem czasu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/portal-pts-zmienia-sie-z-duchem-czasu,116958.html Tue, 22 Dec 2020 21:10:37 +0100 Dentysta w czasie pandemii: omówienie ankiety przez PTS https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysta-w-czasie-pandemii-omowienie-ankiety-przez-pts,116915.html Thu, 17 Dec 2020 07:32:14 +0100 Produkty z portfolio Orbit ze znakiem PTS https://www.infodent24.pl/newsdentpost/produkty-z-portfolio-orbit-ze-znakiem-pts,116829.html Mon, 07 Dec 2020 20:41:51 +0100 Prof. Marzena Dominiak Najbardziej Wpływową Kobietą Dolnego Śląska 2020 https://www.infodent24.pl/lifedentpost/prof-marzena-dominiak-najbardziej-wplywowa-kobieta-dolnego-slaska-2020,116665.html Fri, 20 Nov 2020 08:54:25 +0100