informacje z tematu: profilaktyka próchnicy | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Tydzień dla stomatologii w Australii https://www.infodent24.pl/newsdentpost/tydzien-dla-stomatologii-w-australii,115598.html Mon, 20 Jul 2020 11:53:52 +0100 Profilaktyka próchnicy - powiat lubiński laureatem konkursu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/profilaktyka-prochnicy-powiat-lubinski-laureatem-konkursu,115511.html Thu, 09 Jul 2020 15:32:42 +0100 Ruszy II runda konkursu MZ na profilaktykę próchnicy zębów wśród młodzieży https://www.infodent24.pl/newsdentpost/ruszy-ii-runda-konkursu-mz-na-profilaktyke-prochnicy-zebow-wsrod-mlodziezy,115449.html Fri, 03 Jul 2020 12:00:19 +0100 Pokażę Wam, jak o zęby dbam! https://www.infodent24.pl/lifedentpost/pokaze-wam-jak-o-zeby-dbam,115395.html Mon, 29 Jun 2020 07:18:05 +0100 Program profilaktyki próchnicy zębów wyróżniony podczas V Kongresu HCC https://www.infodent24.pl/newsdentpost/program-profilaktyki-prochnicy-zebow-wyrozniony-podczas-v-kongresu-hcc,115302.html Thu, 18 Jun 2020 07:55:11 +0100 Profilaktyka próchnicy: Joanna Krupa naraża córkę https://www.infodent24.pl/lifedentpost/profilaktyka-prochnicy-joanna-krupa-naraza-corke,114762.html Tue, 05 May 2020 15:44:34 +0100 10 mln zł na projekty w zakresie profilaktyki próchnicy wśród młodzieży - rusza konkurs https://www.infodent24.pl/newsdentpost/10-mln-zl-na-projekty-w-zakresie-profilaktyki-prochnicy-wsrod-mlodziezy-rusza-konkurs,114479.html Wed, 15 Apr 2020 14:39:35 +0100 Skierniewice przeznaczają pieniądze na walkę z próchnicą zębów https://www.infodent24.pl/bizdentpost/skierniewice-przeznaczaja-pieniadze-na-walke-z-prochnica-zebow,114010.html Mon, 09 Mar 2020 09:15:09 +0100 Żary: Rząd przejmie od samorządu program profilaktyczny próchnicy? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/zary-rzad-przejmie-od-samorzadu-program-profilaktyczny-prochnicy,113965.html Thu, 27 Feb 2020 22:26:03 +0100 Eksperci o problemach stomatologicznych https://www.infodent24.pl/newsdentpost/eksperci-o-problemach-stomatologicznych,113930.html Thu, 20 Feb 2020 21:39:51 +0100 Poznań: sobotnia akcja profilaktyczna https://www.infodent24.pl/newsdentpost/poznan-sobotnia-akcja-profilaktyczna,113900.html Fri, 14 Feb 2020 13:49:48 +0100 Stomatologiczna rysa na Walentynkach https://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatologiczna-rysa-na-walentynkach,113831.html Thu, 13 Feb 2020 22:04:42 +0100 Jak wybierać pastę do zębów? https://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-wybierac-paste-do-zebow,113752.html Wed, 12 Feb 2020 19:00:34 +0100 Nie dla podatku cukrowego https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nie-dla-podatku-cukrowego,113818.html Tue, 04 Feb 2020 20:25:10 +0100 O zdrowiu jamy ustnej także w kościele https://www.infodent24.pl/lifedentpost/o-zdrowiu-jamy-ustnej-takze-w-kosciele,113765.html Mon, 27 Jan 2020 22:06:55 +0100 Peptyd do walki z próchnicą https://www.infodent24.pl/techdentpost/peptyd-do-walki-z-prochnica,113737.html Sat, 25 Jan 2020 23:21:47 +0100 Rada Przejrzystości w styczniu na temat próchnicy https://www.infodent24.pl/newsdentpost/rada-przejrzystosci-w-styczniu-na-temat-prochnicy,113654.html Tue, 14 Jan 2020 21:05:14 +0100 W powiecie lubińskim dzieci nauczą rodziców myć zęby https://www.infodent24.pl/newsdentpost/w-powiecie-lubinskim-dzieci-naucza-rodzicow-myc-zeby,113311.html Sun, 08 Dec 2019 20:31:16 +0100 Francuska diagnoza niemocy w stomatologii https://www.infodent24.pl/newsdentpost/francuska-diagnoza-niemocy-w-stomatologii,113243.html Thu, 28 Nov 2019 09:23:27 +0100 Władze Myślenic konsekwentnie dbają o zęby dzieci https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wladze-myslenic-konsekwentnie-dbaja-o-zeby-dzieci,113279.html Tue, 26 Nov 2019 17:47:19 +0100