informacje z tematu: hobby | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Stomatolog dr n. med. Jacek Kotuła nagrodzony Lubuskim Wawrzynem https://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatolog-dr-n-med-jacek-kotula-nagrodzony-lubuskim-wawrzynem,113993.html Tue, 03 Mar 2020 19:34:25 +0100 83-letni periodontolog oblatuje świat https://www.infodent24.pl/lifedentpost/83-letni-periodontolog-oblatuje-swiat,113823.html Tue, 04 Feb 2020 20:17:58 +0100 Polski dentysta twórcą gry komputerowej World of Horror https://www.infodent24.pl/lifedentpost/polski-dentysta-tworca-gry-komputerowej-world-of-horror,113761.html Thu, 30 Jan 2020 21:14:02 +0100 Dentysta pływak przed życiowym wyzwaniem https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-plywak-przed-zyciowym-wyzwaniem,113682.html Wed, 15 Jan 2020 16:55:38 +0100 Dentysta z Głogowa zdobywcą Korony Europy https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-z-glogowa-zdobywca-korony-europy,113642.html Sun, 12 Jan 2020 09:30:46 +0100 Wicemiss Polski studiowała techniki dentystyczne https://www.infodent24.pl/lifedentpost/wicemiss-polski-studiowala-techniki-dentystyczne,113475.html Mon, 09 Dec 2019 22:16:53 +0100 Dentysta w roli świętego Mikołaja https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-w-roli-swietego-mikolaja,113456.html Fri, 06 Dec 2019 08:50:51 +0100 OIL Częstochowa: dentysta z Izraela nagrodzony w konkursie fotografii https://www.infodent24.pl/lifedentpost/oil-czestochowa-dentysta-z-izraela-nagrodzony-w-konkursie-fotografii,113427.html Mon, 02 Dec 2019 22:08:36 +0100 Dentystka Hanna Woźniak – Kwiatkowska opowiada świat obiektywem https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-hanna-wozniak-kwiatkowska-opowiada-swiat-obiektywem,113391.html Tue, 26 Nov 2019 20:37:19 +0100 Polski dentysta prywatnym właścicielem największego fragmentu muru berlińskiego https://www.infodent24.pl/lifedentpost/polski-dentysta-prywatnym-wlascicielem-najwiekszego-fragmentu-muru-berlinskiego,113328.html Mon, 18 Nov 2019 22:43:28 +0100 Kto dentyście zabroni https://www.infodent24.pl/lifedentpost/kto-dentyscie-zabroni,113161.html Mon, 21 Oct 2019 22:19:38 +0100 Dentysta wspiera akcję charytatywną na rzecz hospicjum https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-wspiera-akcje-charytatywna-na-rzecz-hospicjum,112960.html Tue, 24 Sep 2019 21:41:19 +0100 Izraelski dentysta specem od kiszonek https://www.infodent24.pl/lifedentpost/izraelski-dentysta-specem-od-kiszonek,112860.html Thu, 19 Sep 2019 16:46:53 +0100 Stomatolog rajdowiec promuje kampanię „Wyprzedzamy nowotwór” https://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatolog-rajdowiec-promuje-kampanie-wyprzedzamy-nowotwor,112891.html Wed, 11 Sep 2019 19:33:41 +0100 Dentystka zaimponowała wiedzą podczas „Milionerów” https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-zaimponowala-wiedza-podczas-milionerow,112854.html Sun, 08 Sep 2019 20:33:51 +0100 Dentysta - miłośnik ogrodów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-milosnik-ogrodow,112752.html Thu, 22 Aug 2019 22:04:59 +0100 Lacrosse - dyscyplina sportu uregulowana przez dentystę https://www.infodent24.pl/lifedentpost/lacrosse-dyscyplina-sportu-uregulowana-przez-dentyste,112659.html Sun, 11 Aug 2019 08:25:02 +0100 Jak nie być dentystą przez okrągłą dobę https://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-nie-byc-dentysta-przez-okragla-dobe,112529.html Sat, 03 Aug 2019 08:32:42 +0100 Ekskluzywna biżuteria z zębami https://www.infodent24.pl/lifedentpost/ekskluzywna-bizuteria-z-zebami,112234.html Sun, 21 Jul 2019 10:26:10 +0100 Dentystka, zapaśniczka: dr Jekyll i mr Hyde https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-zapasniczka-dr-jekyll-i-mr-hyde,112419.html Thu, 18 Jul 2019 07:59:48 +0100