informacje z tematu: szkolenia dla dentystów | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Śląski PTS organizuje webinar ze stomatologii cyfrowej https://www.infodent24.pl/edudentpost/slaski-pts-organizuje-webinar-ze-stomatologii-cyfrowej,117526.html Fri, 26 Feb 2021 12:32:49 +0100 Nowotwory głowy i szyi: e-szkolenie w Narodowym Instytucie Onkologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/nowotwory-glowy-i-szyi-e-szkolenie-w-narodowym-instytucie-onkologii,117372.html Wed, 10 Feb 2021 14:57:27 +0100 XV Podkarpacka Konferencja dla stomatologów https://www.infodent24.pl/edudentpost/xv-podkarpacka-konferencja-dla-stomatologow,117360.html Mon, 08 Feb 2021 11:18:07 +0100 PTS Kraków: mikrobiom jamy ustnej tematem szkolenia https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-krakow-mikrobiom-jamy-ustnej-tematem-szkolenia,116720.html Fri, 27 Nov 2020 13:11:01 +0100 Egzaminy w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta zdalnie i stacjonarnie https://www.infodent24.pl/lexdentpost/egzaminy-w-dziedzinie-ochrony-radiologicznej-pacjenta-zdalnie-i-stacjonarnie,116660.html Fri, 20 Nov 2020 07:36:50 +0100 Szkoleniowa twarz VDE by CEDE https://www.infodent24.pl/edudentpost/szkoleniowa-twarz-vde-by-cede,116064.html Mon, 14 Sep 2020 13:57:12 +0100 Jakie formy egzaminu z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/jakie-formy-egzaminu-z-zakresu-ochrony-radiologicznej-pacjenta,115060.html Tue, 26 May 2020 11:50:32 +0100 Szkolenie z obsługi EKS https://www.infodent24.pl/edudentpost/szkolenie-z-obslugi-eks,113966.html Sun, 01 Mar 2020 12:49:20 +0100 Konferencja na temat tajemnicy lekarskiej https://www.infodent24.pl/lexdentpost/konferencja-na-temat-tajemnicy-lekarskiej,113949.html Wed, 26 Feb 2020 20:33:12 +0100 XVI Forum Stomatologii Praktycznej za progiem https://www.infodent24.pl/edudentpost/xvi-forum-stomatologii-praktycznej-za-progiem,113610.html Wed, 08 Jan 2020 11:42:39 +0100 WIL upowszechnia kompendium na temat e-recepty https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wil-upowszechnia-kompendium-na-temat-e-recepty,113460.html Thu, 19 Dec 2019 09:46:56 +0100 PTS w wirze szkoleń https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-w-wirze-szkolen,113459.html Sun, 08 Dec 2019 20:48:34 +0100 Jak zarejestrować się na szkolenie CMKP https://www.infodent24.pl/edudentpost/jak-zarejestrowac-sie-na-szkolenie-cmkp,113324.html Thu, 21 Nov 2019 07:25:19 +0100 PTS uruchamia Akademię https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-uruchamia-akademie,113037.html Wed, 23 Oct 2019 07:59:02 +0100 NIL: bezpłatne kursy dla lekarzy dentystów https://www.infodent24.pl/edudentpost/nil-bezplatne-kursy-dla-lekarzy-dentystow,112890.html Wed, 11 Sep 2019 08:29:39 +0100 PTS rekomenduje szkolenia https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-rekomenduje-szkolenia,112755.html Wed, 28 Aug 2019 20:44:13 +0100 WIL i PTS wspólnie do celu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wil-i-pts-wspolnie-do-celu,112305.html Thu, 06 Jun 2019 22:24:34 +0100 Kształcenie podyplomowe kompleksowo. Co zawiera projekt ustawy. https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ksztalcenie-podyplomowe-kompleksowo-co-zawiera-projekt-ustawy,112272.html Mon, 03 Jun 2019 08:16:09 +0100 Poznań: okazja do podniesienia kompetencji https://www.infodent24.pl/edudentpost/poznan-okazja-do-podniesienia-kompetencji,112199.html Wed, 22 May 2019 23:28:00 +0100 NRL: będą stypendia dla dentystów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-beda-stypendia-dla-dentystow,111503.html Sat, 02 Feb 2019 11:05:16 +0100