informacje z tematu: szkolenia dla dentystów | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) FDI: webinar prowadzony przez Polaka https://www.infodent24.pl/edudentpost/fdi-webinar-prowadzony-przez-polaka,118138.html Tue, 11 May 2021 11:30:44 +0100 Ogólnopolskie Spotkania Stomatologiczne PTS w dobie pandemii https://www.infodent24.pl/edudentpost/ogolnopolskie-spotkania-stomatologiczne-pts-w-dobie-pandemii,118088.html Tue, 04 May 2021 10:40:35 +0100 Kursy krwiodawstwa dla dentystów na stażu podyplomowym https://www.infodent24.pl/edudentpost/kursy-krwiodawstwa-dla-dentystow-na-stazu-podyplomowym,117999.html Fri, 23 Apr 2021 10:43:10 +0100 Webinar o roli lekarza w social mediach https://www.infodent24.pl/edudentpost/webinar-o-roli-lekarza-w-social-mediach,117946.html Thu, 15 Apr 2021 14:57:33 +0100 Dentyści mogą występować o dofinansowanie kosztów szkoleń https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysci-moga-wystepowac-o-dofinansowanie-kosztow-szkolen,117694.html Thu, 18 Mar 2021 14:08:45 +0100 ORL w Warszawie: szkolenie na temat wstrząsu analifaktycznego https://www.infodent24.pl/edudentpost/orl-w-warszawie-szkolenie-na-temat-wstrzasu-analifaktycznego,117567.html Wed, 03 Mar 2021 14:23:10 +0100 Śląski PTS organizuje webinar ze stomatologii cyfrowej https://www.infodent24.pl/edudentpost/slaski-pts-organizuje-webinar-ze-stomatologii-cyfrowej,117526.html Fri, 26 Feb 2021 12:32:49 +0100 Nowotwory głowy i szyi: e-szkolenie w Narodowym Instytucie Onkologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/nowotwory-glowy-i-szyi-e-szkolenie-w-narodowym-instytucie-onkologii,117372.html Wed, 10 Feb 2021 14:57:27 +0100 XV Podkarpacka Konferencja dla stomatologów https://www.infodent24.pl/edudentpost/xv-podkarpacka-konferencja-dla-stomatologow,117360.html Mon, 08 Feb 2021 11:18:07 +0100 PTS Kraków: mikrobiom jamy ustnej tematem szkolenia https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-krakow-mikrobiom-jamy-ustnej-tematem-szkolenia,116720.html Fri, 27 Nov 2020 13:11:01 +0100 Egzaminy w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta zdalnie i stacjonarnie https://www.infodent24.pl/lexdentpost/egzaminy-w-dziedzinie-ochrony-radiologicznej-pacjenta-zdalnie-i-stacjonarnie,116660.html Fri, 20 Nov 2020 07:36:50 +0100 Szkoleniowa twarz VDE by CEDE https://www.infodent24.pl/edudentpost/szkoleniowa-twarz-vde-by-cede,116064.html Mon, 14 Sep 2020 13:57:12 +0100 Jakie formy egzaminu z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/jakie-formy-egzaminu-z-zakresu-ochrony-radiologicznej-pacjenta,115060.html Tue, 26 May 2020 11:50:32 +0100 Szkolenie z obsługi EKS https://www.infodent24.pl/edudentpost/szkolenie-z-obslugi-eks,113966.html Sun, 01 Mar 2020 12:49:20 +0100 Konferencja na temat tajemnicy lekarskiej https://www.infodent24.pl/lexdentpost/konferencja-na-temat-tajemnicy-lekarskiej,113949.html Wed, 26 Feb 2020 20:33:12 +0100 XVI Forum Stomatologii Praktycznej za progiem https://www.infodent24.pl/edudentpost/xvi-forum-stomatologii-praktycznej-za-progiem,113610.html Wed, 08 Jan 2020 11:42:39 +0100 WIL upowszechnia kompendium na temat e-recepty https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wil-upowszechnia-kompendium-na-temat-e-recepty,113460.html Thu, 19 Dec 2019 09:46:56 +0100 PTS w wirze szkoleń https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-w-wirze-szkolen,113459.html Sun, 08 Dec 2019 20:48:34 +0100 Jak zarejestrować się na szkolenie CMKP https://www.infodent24.pl/edudentpost/jak-zarejestrowac-sie-na-szkolenie-cmkp,113324.html Thu, 21 Nov 2019 07:25:19 +0100 PTS uruchamia Akademię https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-uruchamia-akademie,113037.html Wed, 23 Oct 2019 07:59:02 +0100