informacje z tematu: PUM | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) PUM: zajęcia praktyczne studentów stomatologii na…mydle https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-zajecia-praktyczne-studentow-stomatologii-na-mydle,115678.html Wed, 29 Jul 2020 12:11:28 +0100 PUM: sukces młodego naukowca stomatologa https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-sukces-mlodego-naukowca-stomatologa,115565.html Wed, 15 Jul 2020 12:55:22 +0100 PUM od 25 maja wznawia zajęcia w realu https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-od-25-maja-wznawia-zajecia-w-realu,114935.html Mon, 18 May 2020 09:10:41 +0100 Pomorski Uniwersytet Medyczny: medal za innowacyjność https://www.infodent24.pl/edudentpost/pomorski-uniwersytet-medyczny-medal-za-innowacyjnosc,113945.html Fri, 21 Feb 2020 08:53:10 +0100 Kondolencje po śmierci dentystki i jej córek w Bukowinie Tatrzańskiej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/kondolencje-po-smierci-dentystki-i-jej-corek-w-bukowinie-tatrzanskiej,113938.html Wed, 19 Feb 2020 21:23:54 +0100 PUM: studenci stomatologii korzystają z Progressio https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-studenci-stomatologii-korzystaja-z-progressio,113552.html Mon, 23 Dec 2019 21:21:30 +0100 Zawody w zakresie symulacji stomatologicznej https://www.infodent24.pl/edudentpost/zawody-w-zakresie-symulacji-stomatologicznej,113550.html Sun, 22 Dec 2019 16:46:13 +0100 PUM: medycyna estetyczna twarzy na studiach podyplomowych https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-medycyna-estetyczna-twarzy-na-studiach-podyplomowych,113197.html Tue, 12 Nov 2019 22:49:30 +0100 Ostatni dentyści Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego PUM https://www.infodent24.pl/edudentpost/ostatni-dentysci-wydzialu-lekarsko-stomatologicznego-pum,112400.html Mon, 24 Jun 2019 22:15:15 +0100 Szczecin - Rzym: współpraca naukowa trwa https://www.infodent24.pl/edudentpost/szczecin-rzym-wspolpraca-naukowa-trwa,112353.html Fri, 14 Jun 2019 11:05:11 +0100 Zdecydowane „nie” wobec uruchamiania prywatnych szkół dentystycznych https://www.infodent24.pl/edudentpost/zdecydowane-nie-wobec-uruchamiania-prywatnych-szkol-dentystycznych,111929.html Thu, 04 Apr 2019 10:55:26 +0100 PUM: złoto za wynalazczość w Bangkoku https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-zloto-za-wynalazczosc-w-bangkoku,111556.html Wed, 13 Feb 2019 12:10:19 +0100 PUM: Zawody studentów w symulacji medycznej https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-zawody-studentow-w-symulacji-medycznej,111236.html Thu, 27 Dec 2018 21:47:00 +0100 „Najnowsze Trendy w Stomatologii” są nadal trendy https://www.infodent24.pl/edudentpost/najnowsze-trendy-w-stomatologii-sa-nadal-trendy,111174.html Tue, 11 Dec 2018 00:40:55 +0100 Dofinansowanie badań także z zakresu chorób jamy ustnej https://www.infodent24.pl/edudentpost/dofinansowanie-badan-takze-z-zakresu-chorob-jamy-ustnej,110946.html Fri, 09 Nov 2018 06:34:03 +0100 Prof. Pekka Vallittu o kompozytach w rekonstrukcjach stomatologicznych https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-pekka-vallittu-o-kompozytach-w-rekonstrukcjach-stomatologicznych,110752.html Mon, 08 Oct 2018 07:37:30 +0100 Zmarła prof. Wiesława Szajewska-Jarzynka https://www.infodent24.pl/edudentpost/zmarla-prof-wieslawa-szajewska-jarzynka,110631.html Thu, 20 Sep 2018 07:11:39 +0100 PUM: praca dla wykładowcy chirurga szczękowo-twarzowego https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-praca-dla-wykladowcy-chirurga-szczekowo-twarzowego,110414.html Wed, 15 Aug 2018 11:45:22 +0100 Szwedzi niech studiują stomatologię w Polsce https://www.infodent24.pl/edudentpost/szwedzi-niech-studiuja-stomatologie-w-polsce,110395.html Sun, 12 Aug 2018 10:39:45 +0100 PUM: praca dla protetyka https://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-praca-dla-protetyka,110206.html Sun, 15 Jul 2018 20:53:34 +0100