informacje z tematu: nagrody | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) UM we Wrocławiu: zgłoszenia wybitnych naukowców z dziedziny stomatologii tylko do końca lutego https://www.infodent24.pl/edudentpost/um-we-wroclawiu-zgloszenia-wybitnych-naukowcow-z-dziedziny-stomatologii-tylko-do-konca-lutego,113922.html Wed, 26 Feb 2020 00:29:52 +0100 Pomorski Uniwersytet Medyczny: medal za innowacyjność https://www.infodent24.pl/edudentpost/pomorski-uniwersytet-medyczny-medal-za-innowacyjnosc,113945.html Fri, 21 Feb 2020 08:53:10 +0100 Złoty Otis dla prof. Teresy Bachanek https://www.infodent24.pl/edudentpost/zloty-otis-dla-prof-teresy-bachanek,113805.html Mon, 03 Feb 2020 07:36:08 +0100 Periodontolog ze złotym piórem za felietony o stomatologii https://www.infodent24.pl/lifedentpost/periodontolog-ze-zlotym-piorem-za-felietony-o-stomatologii,110076.html Tue, 26 Jun 2018 06:43:42 +0100 Pierwsze miejsce dla PUM na Sesji Stomatologicznej https://www.infodent24.pl/edudentpost/pierwsze-miejsce-dla-pum-na-sesji-stomatologicznej,109570.html Fri, 13 Apr 2018 09:08:27 +0100 Częstochowa: nagroda prezydenta miasta dla dentysty https://www.infodent24.pl/lifedentpost/czestochowa-nagroda-prezydenta-miasta-dla-dentysty,109550.html Mon, 09 Apr 2018 23:11:19 +0100 Najlepsza dentystka w powiecie koneckim https://www.infodent24.pl/lifedentpost/najlepsza-dentystka-w-powiecie-koneckim,109385.html Sat, 24 Mar 2018 14:56:34 +0100 Studentka stomatologii GUMed wśród najlepszych studentów powiatu kartuskiego https://www.infodent24.pl/edudentpost/studentka-stomatologii-gumed-wsrod-najlepszych-studentow-powiatu-kartuskiego,108717.html Wed, 06 Dec 2017 23:22:47 +0100 Dentystka Aleksandra Golińska pierwszą laureatką nagrody Świadek wiary https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-aleksandra-golinska-pierwsza-laureatka-nagrody-swiadek-wiary,108288.html Wed, 04 Oct 2017 06:37:24 +0100 Złoty Otis dla stomatologa https://www.infodent24.pl/edudentpost/zloty-otis-dla-stomatologa,107201.html Tue, 18 Apr 2017 18:23:29 +0100 Brawa dla studentek stomatologii – stypendystek ministra zdrowia https://www.infodent24.pl/edudentpost/brawa-dla-studentek-stomatologii-stypendystek-ministra-zdrowia,106404.html Wed, 28 Dec 2016 00:34:49 +0100 UM we Wrocławiu: nagrodzeni najlepsi z najlepszych https://www.infodent24.pl/edudentpost/um-we-wroclawiu-nagrodzeni-najlepsi-z-najlepszych,106273.html Wed, 07 Dec 2016 09:30:12 +0100 Gdańsk: nagroda Pro Bono Societatis Medicorum Pomeraniae przyznana https://www.infodent24.pl/newsdentpost/gdansk-nagroda-pro-bono-societatis-medicorum-pomeraniae-przyznana,106166.html Tue, 22 Nov 2016 09:06:27 +0100 Międzynarodowe wyróżnienie dla Dentim Clinic https://www.infodent24.pl/bizdentpost/miedzynarodowe-wyroznienie-dla-dentim-clinic,104416.html Tue, 01 Mar 2016 10:34:12 +0100 Stomatolog Roku 2015 w regionie Radomskim https://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatolog-roku-2015-w-regionie-radomskim,104362.html Mon, 22 Feb 2016 03:56:37 +0100 Dentystka Jolanta Kwaśniewska z „Mózgiem Medyka” https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-jolanta-kwasniewska-z-mozgiem-medyka,104190.html Wed, 20 Jan 2016 05:26:24 +0100 Brawa dla dentystyki Eweliny Dzienis https://www.infodent24.pl/edudentpost/brawa-dla-dentystyki-eweliny-dzienis,104059.html Fri, 18 Dec 2015 07:03:04 +0100 Hipokrates 2015: najlepsze gabinety stomatologiczne zostaną wyłonione do końca kwietnia https://www.infodent24.pl/lifedentpost/hipokrates-2015-najlepsze-gabinety-stomatologiczne-zostana-wylonione-do-konca-kwietnia,102741.html Mon, 13 Apr 2015 08:02:51 +0100 Brawa dla dentystów z Opolszczyzny https://www.infodent24.pl/lifedentpost/brawa-dla-dentystow-z-opolszczyzny,102338.html Mon, 19 Jan 2015 07:55:03 +0100 1500 zł za LDEK https://www.infodent24.pl/edudentpost/1500-zl-za-ldek,102279.html Mon, 05 Jan 2015 12:13:50 +0100