informacje z tematu: listy oczekujących | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) NFZ nakłada, wymaga i nie słucha: pierwszy wolny termin udzielenia świadczenia https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nfz-naklada-wymaga-i-nie-slucha-pierwszy-wolny-termin-udzielenia-swiadczenia,112398.html Mon, 24 Jun 2019 22:22:34 +0100 NRL: obowiązkowe listy oczekujących na świadczenia z zakresu stomatologii są bezzasadne https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nrl-obowiazkowe-listy-oczekujacych-na-swiadczenia-z-zakresu-stomatologii-sa-bezzasadne,103392.html Thu, 06 Aug 2015 10:52:35 +0100 Na listę oczekujących dopiero po badaniu https://www.infodent24.pl/lexdentpost/na-liste-oczekujacych-dopiero-po-badaniu,102900.html Thu, 14 May 2015 08:13:14 +0100 Koniec umowy z NFZ a lista oczekujących https://www.infodent24.pl/lexdentpost/koniec-umowy-z-nfz-a-lista-oczekujacych,102868.html Thu, 07 May 2015 08:12:41 +0100 Kolejkowej sagi ciąg dalszy https://www.infodent24.pl/lexdentpost/kolejkowej-sagi-ciag-dalszy,102834.html Thu, 30 Apr 2015 08:21:53 +0100 Listy oczekujących: były pytania, są odpowiedzi https://www.infodent24.pl/bizdentpost/listy-oczekujacych-byly-pytania-sa-odpowiedzi,102797.html Wed, 22 Apr 2015 13:31:45 +0100 WOW NFZ będzie uczył, jak sprawozdawać kolejki https://www.infodent24.pl/bizdentpost/wow-nfz-bedzie-uczyl-jak-sprawozdawac-kolejki,102778.html Mon, 20 Apr 2015 08:01:12 +0100 NFZ uruchomił aplikację do prowadzenia list oczekujących https://www.infodent24.pl/lexdentpost/nfz-uruchomil-aplikacje-do-prowadzenia-list-oczekujacych,102713.html Fri, 03 Apr 2015 07:08:42 +0100 Dentyści pytają o prowadzenie list oczekujących https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysci-pytaja-o-prowadzenie-list-oczekujacych,102670.html Thu, 26 Mar 2015 14:10:35 +0100 ORL WIL chce uporządkować kwestię list kolejkowych https://www.infodent24.pl/newsdentpost/orl-wil-chce-uporzadkowac-kwestie-list-kolejkowych,102413.html Tue, 03 Feb 2015 08:18:53 +0100 KS WIL o listach oczekujących https://www.infodent24.pl/bizdentpost/ks-wil-o-listach-oczekujacych,102342.html Mon, 19 Jan 2015 12:58:21 +0100