informacje z tematu: Lux Med | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Lux Med z kolejną przychodnią stomatologiczną https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-z-kolejna-przychodnia-stomatologiczna,116771.html Tue, 01 Dec 2020 21:30:24 +0100 Lecznice Citomed w grupie Lux Med https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lecznice-citomed-w-grupie-lux-med,116496.html Tue, 03 Nov 2020 19:35:33 +0100 Lux Med rozwija skrzydła w ortodoncji https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-rozwija-skrzydla-w-ortodoncji,115718.html Tue, 04 Aug 2020 08:26:00 +0100 Lux Med promuje pakiety: implantologiczny i protetyczny https://www.infodent24.pl/newsdentpost/lux-med-promuje-pakiety-implantologiczny-i-protetyczny,115663.html Tue, 28 Jul 2020 07:04:09 +0100 Diagnostyka stomatologiczna w smartfonie https://www.infodent24.pl/techdentpost/diagnostyka-stomatologiczna-w-smartfonie,113873.html Wed, 12 Feb 2020 08:13:28 +0100 Projekt Uśmiech w Grupie Lux Med https://www.infodent24.pl/bizdentpost/projekt-usmiech-w-grupie-lux-med,113492.html Wed, 11 Dec 2019 15:43:14 +0100 Branża stomatologiczna – jednak w stronę konsolidacji? https://www.infodent24.pl/bizdentpost/branza-stomatologiczna-jednak-w-strone-konsolidacji,113412.html Sat, 30 Nov 2019 09:34:25 +0100 Lux Med Stomatologia we wrocławskim Parku Technologicznym Carbon https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-stomatologia-we-wroclawskim-parku-technologicznym-carbon,113413.html Fri, 29 Nov 2019 15:46:41 +0100 Dentysto, a czy Ty już działasz w sieci? https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysto-a-czy-ty-juz-dzialasz-w-sieci,113214.html Thu, 31 Oct 2019 09:49:16 +0100 Lux Med chce mieć 380 gabinetów stomatologicznych https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-chce-miec-380-gabinetow-stomatologicznych,112933.html Tue, 17 Sep 2019 14:49:53 +0100 LUX MED: szybki rozwój stomatologii https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-szybki-rozwoj-stomatologii,112518.html Tue, 16 Jul 2019 07:32:55 +0100 LUX MED: dentysta tam - gdzie pacjent spędza najwięcej czasu https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-dentysta-tam-gdzie-pacjent-spedza-najwiecej-czasu,112441.html Sun, 07 Jul 2019 09:25:19 +0100 LUX MED Stomatologia powiększa stan posiadania w Warszawie https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-stomatologia-powieksza-stan-posiadania-w-warszawie,112359.html Sat, 15 Jun 2019 09:49:44 +0100 Bezzębna Polska https://www.infodent24.pl/techdentpost/bezzebna-polska,112231.html Tue, 28 May 2019 07:30:31 +0100 Lux Med kupuje kolejną placówkę stomatologiczną https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-kupuje-kolejna-placowke-stomatologiczna,112213.html Thu, 23 May 2019 22:34:14 +0100 Luxmed stawia na stomatologię i cyfryzację https://www.infodent24.pl/bizdentpost/luxmed-stawia-na-stomatologie-i-cyfryzacje,112144.html Mon, 13 May 2019 18:33:48 +0100 Lux Med Stomatologia: mocny akcent w branży https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-stomatologia-mocny-akcent-w-branzy,111328.html Tue, 08 Jan 2019 18:28:39 +0100 Lux Med w Bydgoszczy otwiera nowe gabinety stomatologiczne https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-w-bydgoszczy-otwiera-nowe-gabinety-stomatologiczne,110385.html Sun, 12 Aug 2018 10:33:12 +0100 Centrum Edukacji Medycznej Grupy Lux Med także dla dentystów https://www.infodent24.pl/edudentpost/centrum-edukacji-medycznej-grupy-lux-med-takze-dla-dentystow,110059.html Tue, 26 Jun 2018 06:46:19 +0100 Dentobus pojedzie w Bieszczady https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentobus-pojedzie-w-bieszczady,110015.html Sun, 17 Jun 2018 19:21:25 +0100