informacje z tematu: PTWP | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Główny Inspektorat Sanitarny Partnerem Instytucjonalnym XII EKG https://www.infodent24.pl/bizdentpost/glowny-inspektorat-sanitarny-partnerem-instytucjonalnym-xii-ekg,115957.html Tue, 01 Sep 2020 00:18:40 +0100 II Kongres Wyzwań Zdrowotnych ostatni dzień rejestracji https://www.infodent24.pl/bizdentpost/ii-kongres-wyzwan-zdrowotnych-ostatni-dzien-rejestracji,106895.html Mon, 06 Mar 2017 23:09:31 +0100 II Health Challenges Congress – rejestracja możliwa https://www.infodent24.pl/edudentpost/ii-health-challenges-congress-rejestracja-mozliwa,106656.html Thu, 02 Feb 2017 07:31:54 +0100 Katowicki Spodek ma 45 lat i czuje się świetnie https://www.infodent24.pl/bizdentpost/katowicki-spodek-ma-45-lat-i-czuje-sie-swietnie,105979.html Mon, 24 Oct 2016 17:08:58 +0100 Krakowski Dukat dla wydawcy infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/bizdentpost/krakowski-dukat-dla-wydawcy-infodent24-pl,102083.html Mon, 17 Nov 2014 15:13:44 +0100 Warszawski oddział Grupy PTWP w Atrium Centrum https://www.infodent24.pl/lifedentpost/warszawski-oddzial-grupy-ptwp-w-atrium-centrum,101900.html Wed, 08 Oct 2014 11:34:48 +0100 Debata o przyszłości Polski Wschodniej, także o ochronie zdrowia https://www.infodent24.pl/bizdentpost/debata-o-przyszlosci-polski-wschodniej-takze-o-ochronie-zdrowia,101522.html Mon, 21 Jul 2014 14:48:57 +0100 Trwa końcowe odliczanie przed najważniejszą debatą Europy Centralnej https://www.infodent24.pl/bizdentpost/trwa-koncowe-odliczanie-przed-najwazniejsza-debata-europy-centralnej,101011.html Mon, 14 Apr 2014 12:50:54 +0100 Wkrótce najważniejsza debata gospodarcza Europy Centralnej https://www.infodent24.pl/bizdentpost/wkrotce-najwazniejsza-debata-gospodarcza-europy-centralnej,100932.html Fri, 28 Mar 2014 14:18:46 +0100 VI Europejski Kongres Gospodarczy: jest data i zarys tematyki https://www.infodent24.pl/newsdentpost/vi-europejski-kongres-gospodarczy-jest-data-i-zarys-tematyki,100297.html Fri, 08 Nov 2013 10:33:07 +0100 Grupa PTWP debiutuje na NewConnect https://www.infodent24.pl/newsdentpost/grupa-ptwp-debiutuje-na-newconnect,6916.html Thu, 25 Apr 2013 14:28:30 +0100 infoDENT24.pl w Grupie PTWP https://www.infodent24.pl/newsdentpost/infodent24-pl-w-grupie-ptwp,5882.html Fri, 01 Mar 2013 12:24:38 +0100