informacje z tematu: dentysta w więzieniu | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Studenci stomatologii działają w więzieniu https://www.infodent24.pl/lifedentpost/studenci-stomatologii-dzialaja-w-wiezieniu,112125.html Fri, 07 Jun 2019 10:02:57 +0100 Jest akt oskarżenia w sprawie o podwójne kasowanie za usługi stomatologiczne https://www.infodent24.pl/lexdentpost/jest-akt-oskarzenia-w-sprawie-o-podwojne-kasowanie-za-uslugi-stomatologiczne,112303.html Thu, 06 Jun 2019 14:21:50 +0100 Zakład Karny w Uhercach szuka protetyka stomatologicznego https://www.infodent24.pl/bizdentpost/zaklad-karny-w-uhercach-szuka-protetyka-stomatologicznego,112056.html Fri, 26 Apr 2019 08:27:04 +0100 Dentysta z wyrokiem więzienia za gwałty - pozostanie na wolności https://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-z-wyrokiem-wiezienia-za-gwalty-pozostanie-na-wolnosci,112058.html Thu, 25 Apr 2019 16:38:53 +0100 Dentysta dla ZK w Grudziądzu https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysta-dla-zk-w-grudziadzu,111975.html Mon, 15 Apr 2019 20:00:23 +0100 Dentysta w każdym więzieniu, ale w szkole - niekoniecznie https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysta-w-kazdym-wiezieniu-ale-w-szkole-niekoniecznie,111876.html Wed, 27 Mar 2019 21:15:43 +0100 Zakład Karny w Wojkowicach: oferta na świadczenie usług stomatologicznych https://www.infodent24.pl/bizdentpost/zaklad-karny-w-wojkowicach-oferta-na-swiadczenie-uslug-stomatologicznych,111885.html Wed, 27 Mar 2019 18:44:25 +0100 Więźniowie z dobrym stanem jamy ustnej rzadziej schodzą na ścieżkę recydywy! https://www.infodent24.pl/lifedentpost/wiezniowie-z-dobrym-stanem-jamy-ustnej-rzadziej-schodza-na-sciezke-recydywy,111427.html Tue, 05 Feb 2019 22:38:09 +0100 ZK Grudziądz bez protetyka https://www.infodent24.pl/bizdentpost/zk-grudziadz-bez-protetyka,111267.html Thu, 03 Jan 2019 00:27:26 +0100 Dentysta „rzeźnik” skazany https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-rzeznik-skazany,110962.html Mon, 12 Nov 2018 10:11:42 +0100 Aresztant chciał 100 tys. zł, bo ząb został za późno i źle opatrzony https://www.infodent24.pl/lexdentpost/aresztant-chcial-100-tys-zl-bo-zab-zostal-za-pozno-i-zle-opatrzony,110870.html Tue, 30 Oct 2018 23:45:24 +0100 Teksas: więźniom odmawia się protez stomatologicznych https://www.infodent24.pl/lifedentpost/teksas-wiezniom-odmawia-sie-protez-stomatologicznych,110667.html Sun, 30 Sep 2018 22:29:14 +0100 Obiecanki ortodonty https://www.infodent24.pl/lifedentpost/obiecanki-ortodonty,109581.html Sat, 25 Aug 2018 07:25:50 +0100 Dentysta dla więźniów z ZK w Czarnem https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysta-dla-wiezniow-z-zk-w-czarnem,110246.html Thu, 19 Jul 2018 21:32:17 +0100 Chciał 200 tys. zł, bo… nie dbał o zęby https://www.infodent24.pl/lexdentpost/chcial-200-tys-zl-bo-nie-dbal-o-zeby,110100.html Wed, 04 Jul 2018 09:03:31 +0100 Stomatolog nie zawiniła śmierci rumuńskiego aresztanta https://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatolog-nie-zawinila-smierci-rumunskiego-aresztanta,110127.html Tue, 03 Jul 2018 07:26:14 +0100 Student stomatologii skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności https://www.infodent24.pl/lifedentpost/student-stomatologii-skazany-na-10-miesiecy-ograniczenia-wolnosci,110111.html Sun, 01 Jul 2018 23:59:27 +0100 Dentysta podejrzewany o gwałty - przed sądem https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-podejrzewany-o-gwalty-przed-sadem,109997.html Fri, 15 Jun 2018 08:20:55 +0100 Kto chce leczyć zęby więźniom z Czerwonego Boru? https://www.infodent24.pl/bizdentpost/kto-chce-leczyc-zeby-wiezniom-z-czerwonego-boru,109605.html Tue, 17 Apr 2018 07:26:12 +0100 Walentynkowy hardcore https://www.infodent24.pl/lifedentpost/walentynkowy-hardcore,109062.html Wed, 14 Feb 2018 08:19:33 +0100