informacje z tematu: badania naukowe | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Polak rozpracował enzym strategiczny w walce z SARS-CoV-2 https://www.infodent24.pl/techdentpost/polak-rozpracowal-enzym-strategiczny-w-walce-z-sars-cov-2,114097.html Sun, 15 Mar 2020 09:02:24 +0100 Członkowie rodziny mają podobny skład bakterii jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/czlonkowie-rodziny-maja-podobny-sklad-bakterii-jamy-ustnej,114015.html Wed, 04 Mar 2020 17:57:56 +0100 Terapia światłem uderza w bakterie powodujące próchnicę https://www.infodent24.pl/techdentpost/terapia-swiatlem-uderza-w-bakterie-powodujace-prochnice,113994.html Tue, 03 Mar 2020 09:21:40 +0100 Kurkuma skuteczna na raka głowy i szyi https://www.infodent24.pl/techdentpost/kurkuma-skuteczna-na-raka-glowy-i-szyi,113881.html Wed, 26 Feb 2020 00:31:08 +0100 UM we Wrocławiu: nowatorski projekt implantologiczny https://www.infodent24.pl/edudentpost/um-we-wroclawiu-nowatorski-projekt-implantologiczny,113959.html Tue, 25 Feb 2020 07:59:14 +0100 Różna wrażliwość na antybiotyki bakterii z jamy ustnej i jelit https://www.infodent24.pl/techdentpost/rozna-wrazliwosc-na-antybiotyki-bakterii-z-jamy-ustnej-i-jelit,113880.html Sun, 23 Feb 2020 09:55:46 +0100 Nawet zimne niedopałki papierosów są kancerogenne https://www.infodent24.pl/techdentpost/nawet-zimne-niedopalki-papierosow-sa-kancerogenne,113865.html Wed, 19 Feb 2020 17:06:29 +0100 Związki perfluorowane zwiększają ryzyko próchnicy u dzieci https://www.infodent24.pl/techdentpost/zwiazki-perfluorowane-zwiekszaja-ryzyko-prochnicy-u-dzieci,113868.html Mon, 17 Feb 2020 16:59:47 +0100 Regularne badania stomatologiczne jako profilaktyka udaru mózgu https://www.infodent24.pl/techdentpost/regularne-badania-stomatologiczne-jako-profilaktyka-udaru-mozgu,113879.html Thu, 13 Feb 2020 22:01:18 +0100 Włosy rosną także... na dziąsłach https://www.infodent24.pl/techdentpost/wlosy-rosna-takze-na-dziaslach,113845.html Mon, 10 Feb 2020 10:00:42 +0100 Cukier oznacza próchnicę, ale także zwiększa ryzyko paradontozy https://www.infodent24.pl/techdentpost/cukier-oznacza-prochnice-ale-takze-zwieksza-ryzyko-paradontozy,113806.html Thu, 06 Feb 2020 23:27:47 +0100 Światowy Dzień Walki z Rakiem A.D. 2020 https://www.infodent24.pl/techdentpost/swiatowy-dzien-walki-z-rakiem-a-d-2020,113812.html Mon, 03 Feb 2020 14:42:06 +0100 Peptyd do walki z próchnicą https://www.infodent24.pl/techdentpost/peptyd-do-walki-z-prochnica,113737.html Sat, 25 Jan 2020 23:21:47 +0100 Dentyści zaniedbują badanie w kierunku raka jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/dentysci-zaniedbuja-badanie-w-kierunku-raka-jamy-ustnej,113449.html Tue, 21 Jan 2020 20:11:16 +0100 Lek odmładzający zęby, na razie u myszy https://www.infodent24.pl/techdentpost/lek-odmladzajacy-zeby-na-razie-u-myszy,113683.html Mon, 20 Jan 2020 21:07:11 +0100 Marihuana stymuluje wzrost nowotworów głowy i szyi https://www.infodent24.pl/techdentpost/marihuana-stymuluje-wzrost-nowotworow-glowy-i-szyi,113675.html Fri, 17 Jan 2020 10:21:46 +0100 Osiągnięcia naukowej stomatologii na jednej platformie https://www.infodent24.pl/edudentpost/osiagniecia-naukowej-stomatologii-na-jednej-platformie,113674.html Wed, 15 Jan 2020 17:25:52 +0100 Sanacja jamy ustnej przed przeszczepem komórek macierzystych niepotrzebna? https://www.infodent24.pl/techdentpost/sanacja-jamy-ustnej-przed-przeszczepem-komorek-macierzystych-niepotrzebna,113607.html Mon, 13 Jan 2020 16:45:29 +0100 Paradontoza matki to 11 razy większe ryzyko urodzenia dziecka o niskiej masie https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-matki-to-11-razy-wieksze-ryzyko-urodzenia-dziecka-o-niskiej-masie,113572.html Wed, 01 Jan 2020 13:19:38 +0100 Rodzynki jako oręż w walce z próchnicą? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/rodzynki-jako-orez-w-walce-z-prochnica,113302.html Sun, 29 Dec 2019 21:14:53 +0100