informacje z tematu: PES | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Jesienna sesja PES do końca 2020 r. https://www.infodent24.pl/edudentpost/jesienna-sesja-pes-do-konca-2020-r,116109.html Fri, 18 Sep 2020 17:13:59 +0100 PES - zwolnienie z opłat, dla kogo? https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-zwolnienie-z-oplat-dla-kogo,116057.html Mon, 14 Sep 2020 13:55:57 +0100 Ograniczenia w zgromadzeniach a egzaminy dla medyków https://www.infodent24.pl/edudentpost/ograniczenia-w-zgromadzeniach-a-egzaminy-dla-medykow,116050.html Fri, 11 Sep 2020 12:34:48 +0100 Specjalizacje: zmiany w postępowaniu kwalifikacyjnym https://www.infodent24.pl/lexdentpost/specjalizacje-zmiany-w-postepowaniu-kwalifikacyjnym,115980.html Wed, 02 Sep 2020 23:32:08 +0100 PES bez części ustnej https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-bez-czesci-ustnej,115963.html Tue, 01 Sep 2020 11:26:14 +0100 Ministerstwo Zdrowia przedstawia projekt rozporządzenia w sprawie specjalizacji lekarzy i lekarzy dentystów https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ministerstwo-zdrowia-przedstawia-projekt-rozporzadzenia-w-sprawie-specjalizacji-lekarzy-i-lekarzy-dentystow,115962.html Tue, 01 Sep 2020 11:14:27 +0100 Możliwe zmiany w organizacji PES https://www.infodent24.pl/lexdentpost/mozliwe-zmiany-w-organizacji-pes,115923.html Thu, 27 Aug 2020 14:47:30 +0100 Wnioski o przystąpienie do PES tylko do 21 sierpnia https://www.infodent24.pl/edudentpost/wnioski-o-przystapienie-do-pes-tylko-do-21-sierpnia,115825.html Sun, 16 Aug 2020 08:25:04 +0100 Kiedy składać wnioski o uczestnictwo w PES https://www.infodent24.pl/edudentpost/kiedy-skladac-wnioski-o-uczestnictwo-w-pes,115661.html Mon, 27 Jul 2020 13:31:40 +0100 Wnioski o PES dłużej https://www.infodent24.pl/edudentpost/wnioski-o-pes-dluzej,115651.html Fri, 24 Jul 2020 23:04:57 +0100 Jak poprawić jakość szkolenia podyplomowego https://www.infodent24.pl/edudentpost/jak-poprawic-jakosc-szkolenia-podyplomowego,115553.html Tue, 14 Jul 2020 12:15:59 +0100 PES po ukończeniu przedostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-po-ukonczeniu-przedostatniego-roku-szkolenia-specjalizacyjnego,115448.html Fri, 03 Jul 2020 11:59:31 +0100 MZ: części ustnej PES nie będzie! https://www.infodent24.pl/edudentpost/mz-czesci-ustnej-pes-nie-bedzie,115437.html Thu, 02 Jul 2020 09:56:27 +0100 Senatorowie m.in. o szkoleniach specjalizacyjnych https://www.infodent24.pl/edudentpost/senatorowie-m-in-o-szkoleniach-specjalizacyjnych,115342.html Tue, 23 Jun 2020 08:03:49 +0100 „Podręcznik” do medycyny aktualizowany codziennie https://www.infodent24.pl/edudentpost/podrecznik-do-medycyny-aktualizowany-codziennie,115309.html Fri, 19 Jun 2020 07:28:52 +0100 Specjalizacje z punktami za kumoterstwo? https://www.infodent24.pl/newsdentpost/specjalizacje-z-punktami-za-kumoterstwo,115263.html Mon, 15 Jun 2020 08:34:02 +0100 Co z PES? https://www.infodent24.pl/edudentpost/co-z-pes,115203.html Mon, 08 Jun 2020 13:13:55 +0100 PES: dlaczego egzaminy nie mogą być przeprowadzane? https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-dlaczego-egzaminy-nie-moga-byc-przeprowadzane,115133.html Tue, 02 Jun 2020 07:32:02 +0100 PES i LDEK i LEK w rozmowach NRL - MZ https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-i-ldek-i-lek-w-rozmowach-nrl-mz,115096.html Fri, 29 May 2020 08:32:45 +0100 PES powrócą w czerwcu https://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-powroca-w-czerwcu,114999.html Thu, 21 May 2020 13:01:36 +0100