informacje z tematu: Monika Stachowicz | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) TikTok - podręczny dentysta dla każdego? https://www.infodent24.pl/techdentpost/tiktok-podreczny-dentysta-dla-kazdego,117250.html Tue, 26 Jan 2021 10:39:30 +0100 Guma do żucia plusy i minusy https://www.infodent24.pl/techdentpost/guma-do-zucia-plusy-i-minusy,117104.html Tue, 12 Jan 2021 10:51:38 +0100 Pogoda wpływa na stan zdrowia jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/pogoda-wplywa-na-stan-zdrowia-jamy-ustnej,116862.html Thu, 10 Dec 2020 12:29:29 +0100 Maseczka vs zdrowe zęby? https://www.infodent24.pl/techdentpost/maseczka-vs-zdrowe-zeby,116722.html Thu, 26 Nov 2020 10:29:16 +0100 Nastolatkowie prześladują także z powodu braku idealnego uśmiechu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nastolatkowie-przesladuja-takze-z-powodu-braku-idealnego-usmiechu,116585.html Thu, 12 Nov 2020 13:19:30 +0100 Czy istnieje higiena jamy ustnej w wersji eko? https://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-istnieje-higiena-jamy-ustnej-w-wersji-eko,116276.html Fri, 09 Oct 2020 10:43:32 +0100 Gdy pasta do zębów jest nietolerowana https://www.infodent24.pl/techdentpost/gdy-pasta-do-zebow-jest-nietolerowana,116039.html Thu, 10 Sep 2020 07:30:14 +0100 Jak ratować wybity ząb https://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-ratowac-wybity-zab,115348.html Tue, 23 Jun 2020 10:41:37 +0100 W zębach zapis życia - jak na dłoni https://www.infodent24.pl/techdentpost/w-zebach-zapis-zycia-jak-na-dloni,115220.html Tue, 09 Jun 2020 10:53:49 +0100 Paradontoza - pełzające zagrożenie https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-pelzajace-zagrozenie,115041.html Mon, 25 May 2020 12:38:41 +0100 Encyklopedia nitowania zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/encyklopedia-nitowania-zebow,113977.html Thu, 27 Feb 2020 22:07:59 +0100 Co dentysta może zrobić dla pacjenta z dysmorfofobią? https://www.infodent24.pl/techdentpost/co-dentysta-moze-zrobic-dla-pacjenta-z-dysmorfofobia,113639.html Tue, 04 Feb 2020 20:19:19 +0100 Dieta jaskiniowca zbawienna dla zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/dieta-jaskiniowca-zbawienna-dla-zebow,113784.html Wed, 29 Jan 2020 11:23:36 +0100 Stomatologia 2019 r.: działo się https://www.infodent24.pl/techdentpost/stomatologia-2019-r-dzialo-sie,113543.html Thu, 19 Dec 2019 16:48:39 +0100 Mało witaminy D? Słabsze kości, słabsze zęby i … https://www.infodent24.pl/techdentpost/malo-witaminy-d-slabsze-kosci-slabsze-zeby-i,113497.html Thu, 12 Dec 2019 10:21:44 +0100 Chrapanie może być powiązane ze schorzeniami jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/chrapanie-moze-byc-powiazane-ze-schorzeniami-jamy-ustnej,113385.html Tue, 26 Nov 2019 08:08:45 +0100 Choroby dziąseł: walka trudna, ale nie beznadziejna https://www.infodent24.pl/techdentpost/choroby-dziasel-walka-trudna-ale-nie-beznadziejna,113351.html Wed, 20 Nov 2019 08:46:29 +0100 Problemy z zębami? Kobiety mają gorzej. https://www.infodent24.pl/techdentpost/problemy-z-zebami-kobiety-maja-gorzej,113305.html Wed, 13 Nov 2019 21:30:57 +0100 Bezcenne szkliwo https://www.infodent24.pl/techdentpost/bezcenne-szkliwo,112920.html Mon, 16 Sep 2019 07:19:38 +0100 Wyrzynające się zęby mleczne: szanse i zagrożenia https://www.infodent24.pl/techdentpost/wyrzynajace-sie-zeby-mleczne-szanse-i-zagrozenia,112678.html Sun, 11 Aug 2019 23:43:21 +0100