informacje z tematu: Śląski Uniwersytet Medyczny | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dr hab. n. med. Małgorzata Skucha-Nowak prodziekanem SUM https://www.infodent24.pl/edudentpost/dr-hab-n-med-malgorzata-skucha-nowak-prodziekanem-sum,115815.html Fri, 14 Aug 2020 06:56:45 +0100 ŚUM: szukają asystenta do pracy na stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-szukaja-asystenta-do-pracy-na-stomatologii,115771.html Tue, 11 Aug 2020 06:49:07 +0100 RPO zajął się sprawą mobbingu i zachowań seksistowskich na ŚUM https://www.infodent24.pl/edudentpost/rpo-zajal-sie-sprawa-mobbingu-i-zachowan-seksistowskich-na-sum,115619.html Wed, 22 Jul 2020 09:12:09 +0100 ŚUM: odwołany konkurs na stanowiska kierownicze na stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-odwolany-konkurs-na-stanowiska-kierownicze-na-stomatologii,115548.html Tue, 14 Jul 2020 09:57:31 +0100 Prof. Bronisław Kłaptocz nie żyje https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-bronislaw-klaptocz-nie-zyje,115541.html Mon, 13 Jul 2020 14:58:53 +0100 ŚUM: dwa wakaty na stanowisku asystenta na wydziale lekarsko-dentystycznym https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-dwa-wakaty-na-stanowisku-asystenta-na-wydziale-lekarsko-dentystycznym,113758.html Mon, 27 Jan 2020 22:06:16 +0100 ŚUM: trzy miejsca pracy dla asystentów na stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-trzy-miejsca-pracy-dla-asystentow-na-stomatologii,113714.html Tue, 21 Jan 2020 20:12:45 +0100 Zmarła prof. dr hab. n. med. Bogna Pogorzelska-Stronczak https://www.infodent24.pl/edudentpost/zmarla-prof-dr-hab-n-med-bogna-pogorzelska-stronczak,113381.html Mon, 25 Nov 2019 12:46:10 +0100 Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu z nagrodą Budowa Roku 2018 https://www.infodent24.pl/bizdentpost/centrum-symulacji-medycznej-w-zabrzu-z-nagroda-budowa-roku-2018,113090.html Tue, 15 Oct 2019 09:10:19 +0100 ŚUM: szukają do pracy na stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-szukaja-do-pracy-na-stomatologii,112961.html Fri, 04 Oct 2019 08:01:24 +0100 SUM pokazał premierowi centrum symulacji medycznej https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-pokazal-premierowi-centrum-symulacji-medycznej,112624.html Sun, 04 Aug 2019 21:10:49 +0100 Prof. Iwona Niedzielska powalczy o Cegłę z Gazety https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-iwona-niedzielska-powalczy-o-cegle-z-gazety,111272.html Fri, 28 Dec 2018 19:59:35 +0100 ŚUM w Katowicach: konkurs na asystenta w chirurgii stomatologicznej https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-w-katowicach-konkurs-na-asystenta-w-chirurgii-stomatologicznej,110922.html Wed, 14 Nov 2018 07:41:58 +0100 ŚUM: kto pokieruje Zakładem Propedeutyki Stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-kto-pokieruje-zakladem-propedeutyki-stomatologii,110809.html Mon, 29 Oct 2018 08:23:17 +0100 W Zabrzu rusza centrum symulacji (także dla dentystów) https://www.infodent24.pl/edudentpost/w-zabrzu-rusza-centrum-symulacji-takze-dla-dentystow,110844.html Thu, 18 Oct 2018 14:00:20 +0100 Rekrutacja w ŚUM: minimum 166 pkt. https://www.infodent24.pl/edudentpost/rekrutacja-w-sum-minimum-166-pkt,110228.html Sun, 15 Jul 2018 11:25:17 +0100 Stomatologia na ŚUM: nabór pracowników https://www.infodent24.pl/edudentpost/stomatologia-na-sum-nabor-pracownikow,109965.html Tue, 19 Jun 2018 22:07:19 +0100 ŚUM szuka ośmiu wykładowców https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-szuka-osmiu-wykladowcow,109966.html Sun, 17 Jun 2018 13:45:24 +0100 Czterech asystentów potrzebnych na stomatologii w ŚUM https://www.infodent24.pl/edudentpost/czterech-asystentow-potrzebnych-na-stomatologii-w-sum,109967.html Thu, 14 Jun 2018 22:44:27 +0100 ŚUM: harmonogram rekrutacji 2018/2019 https://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-harmonogram-rekrutacji-2018-2019,109713.html Tue, 08 May 2018 22:04:07 +0100