informacje z tematu: ortodoncja | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Warszawa: MCS szuka ortodonty https://www.infodent24.pl/bizdentpost/warszawa-mcs-szuka-ortodonty,117130.html Wed, 13 Jan 2021 23:46:05 +0100 Finansowe realia pracy dentysty w pandemii https://www.infodent24.pl/bizdentpost/finansowe-realia-pracy-dentysty-w-pandemii,116759.html Mon, 30 Nov 2020 12:10:22 +0100 Dylemat etyczny: nieprzedstawienie pacjentowi konsekwencji leczenia https://www.infodent24.pl/lexdentpost/dylemat-etyczny-nieprzedstawienie-pacjentowi-konsekwencji-leczenia,116681.html Tue, 24 Nov 2020 14:44:11 +0100 Modele diagnostyczne jako element dokumentacji medycznej https://www.infodent24.pl/lexdentpost/modele-diagnostyczne-jako-element-dokumentacji-medycznej,116623.html Tue, 17 Nov 2020 11:43:49 +0100 Dentystka o muzyce i powołaniu w czasie pandemii https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-o-muzyce-i-powolaniu-w-czasie-pandemii,116478.html Mon, 02 Nov 2020 09:56:24 +0100 Wady zgryzu - problemem ponad 90 proc. Polaków https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wady-zgryzu-problemem-ponad-90-proc-polakow,116453.html Fri, 30 Oct 2020 09:33:23 +0100 Ultradźwięki poprawiają leczenie wad zgryzu https://www.infodent24.pl/techdentpost/ultradzwieki-poprawiaja-leczenie-wad-zgryzu,116341.html Mon, 19 Oct 2020 08:08:22 +0100 Dentysta – lekarzem odległego kontaktu https://www.infodent24.pl/techdentpost/dentysta-lekarzem-odleglego-kontaktu,116278.html Fri, 09 Oct 2020 11:56:58 +0100 Komfortowa cyfrowa stomatologia https://www.infodent24.pl/newsdentpost/komfortowa-cyfrowa-stomatologia,115974.html Wed, 02 Sep 2020 10:48:49 +0100 Aparat ortodontyczny - wyzwaniem https://www.infodent24.pl/newsdentpost/aparat-ortodontyczny-wyzwaniem,115751.html Fri, 07 Aug 2020 11:39:45 +0100 Rezonans u pacjentów ortodontycznych https://www.infodent24.pl/edudentpost/rezonans-u-pacjentow-ortodontycznych,115735.html Wed, 05 Aug 2020 12:35:26 +0100 Lux Med rozwija skrzydła w ortodoncji https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-rozwija-skrzydla-w-ortodoncji,115718.html Tue, 04 Aug 2020 08:26:00 +0100 UM w Białymstoku: potrzebny asystent w Zakładzie Ortodoncji https://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-bialymstoku-potrzebny-asystent-w-zakladzie-ortodoncji,115710.html Mon, 03 Aug 2020 10:36:55 +0100 Przekręt? Niewidoczne nakładki ortodontyczne od całkowicie niewidocznej firmy https://www.infodent24.pl/bizdentpost/przekret-niewidoczne-nakladki-ortodontyczne-od-calkowicie-niewidocznej-firmy,115694.html Fri, 31 Jul 2020 11:57:05 +0100 Ortodoncja nie jest już priorytetową dziedziną medycyny https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ortodoncja-nie-jest-juz-priorytetowa-dziedzina-medycyny,115425.html Wed, 01 Jul 2020 11:31:41 +0100 Dziesięciokrotnie krótszy czas oczekiwania na leczenie protetyczne https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dziesieciokrotnie-krotszy-czas-oczekiwania-na-leczenie-protetyczne,115326.html Mon, 22 Jun 2020 08:13:27 +0100 Rozpoczęte specjalizacje w dziedzinie ortodoncji nadal opłacane priorytetowo https://www.infodent24.pl/lexdentpost/rozpoczete-specjalizacje-w-dziedzinie-ortodoncji-nadal-oplacane-priorytetowo,115126.html Mon, 01 Jun 2020 13:26:15 +0100 Koronawirus: pytania o rozliczenie leczenia ortodontycznego https://www.infodent24.pl/lexdentpost/koronawirus-pytania-o-rozliczenie-leczenia-ortodontycznego,114912.html Fri, 15 May 2020 13:03:21 +0100 Co z leczeniem ortodontycznym na NFZ https://www.infodent24.pl/newsdentpost/co-z-leczeniem-ortodontycznym-na-nfz,114765.html Tue, 05 May 2020 21:40:51 +0100 Wraca leczenie ortodontyczne https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wraca-leczenie-ortodontyczne,114685.html Wed, 29 Apr 2020 14:14:54 +0100