informacje z tematu: ortodoncja | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Sosnowiec: konkurs ofert na prace protetyczne https://www.infodent24.pl/bizdentpost/sosnowiec-konkurs-ofert-na-prace-protetyczne,117891.html Mon, 12 Apr 2021 07:31:31 +0100 Nowoczesy gabinet stomatologiczny V-Dent w Warszawie https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nowoczesy-gabinet-stomatologiczny-v-dent-w-warszawie,117861.html Wed, 07 Apr 2021 10:48:26 +0100 W pandemii łatwiej leczyć zęby na NFZ https://www.infodent24.pl/newsdentpost/w-pandemii-latwiej-leczyc-zeby-na-nfz,117807.html Wed, 31 Mar 2021 10:06:14 +0100 Alignery rosną w siłę https://www.infodent24.pl/techdentpost/alignery-rosna-w-sile,117657.html Mon, 15 Mar 2021 06:42:14 +0100 Iga Świątek – rodzinny dom pełen stomatologii https://www.infodent24.pl/lifedentpost/iga-swiatek-rodzinny-dom-pelen-stomatologii,117537.html Sun, 28 Feb 2021 23:56:17 +0100 Alignery mogą utrudniać zajście w ciążę? https://www.infodent24.pl/techdentpost/alignery-moga-utrudniac-zajscie-w-ciaze,117410.html Mon, 15 Feb 2021 11:52:51 +0100 TikTok - podręczny dentysta dla każdego? https://www.infodent24.pl/techdentpost/tiktok-podreczny-dentysta-dla-kazdego,117250.html Tue, 26 Jan 2021 10:39:30 +0100 Warszawa: MCS szuka ortodonty https://www.infodent24.pl/bizdentpost/warszawa-mcs-szuka-ortodonty,117130.html Wed, 13 Jan 2021 23:46:05 +0100 Finansowe realia pracy dentysty w pandemii https://www.infodent24.pl/bizdentpost/finansowe-realia-pracy-dentysty-w-pandemii,116759.html Mon, 30 Nov 2020 12:10:22 +0100 Dylemat etyczny: nieprzedstawienie pacjentowi konsekwencji leczenia https://www.infodent24.pl/lexdentpost/dylemat-etyczny-nieprzedstawienie-pacjentowi-konsekwencji-leczenia,116681.html Tue, 24 Nov 2020 14:44:11 +0100 Modele diagnostyczne jako element dokumentacji medycznej https://www.infodent24.pl/lexdentpost/modele-diagnostyczne-jako-element-dokumentacji-medycznej,116623.html Tue, 17 Nov 2020 11:43:49 +0100 Dentystka o muzyce i powołaniu w czasie pandemii https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-o-muzyce-i-powolaniu-w-czasie-pandemii,116478.html Mon, 02 Nov 2020 09:56:24 +0100 Wady zgryzu - problemem ponad 90 proc. Polaków https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wady-zgryzu-problemem-ponad-90-proc-polakow,116453.html Fri, 30 Oct 2020 09:33:23 +0100 Ultradźwięki poprawiają leczenie wad zgryzu https://www.infodent24.pl/techdentpost/ultradzwieki-poprawiaja-leczenie-wad-zgryzu,116341.html Mon, 19 Oct 2020 08:08:22 +0100 Dentysta – lekarzem odległego kontaktu https://www.infodent24.pl/techdentpost/dentysta-lekarzem-odleglego-kontaktu,116278.html Fri, 09 Oct 2020 11:56:58 +0100 Komfortowa cyfrowa stomatologia https://www.infodent24.pl/newsdentpost/komfortowa-cyfrowa-stomatologia,115974.html Wed, 02 Sep 2020 10:48:49 +0100 Aparat ortodontyczny - wyzwaniem https://www.infodent24.pl/newsdentpost/aparat-ortodontyczny-wyzwaniem,115751.html Fri, 07 Aug 2020 11:39:45 +0100 Rezonans u pacjentów ortodontycznych https://www.infodent24.pl/edudentpost/rezonans-u-pacjentow-ortodontycznych,115735.html Wed, 05 Aug 2020 12:35:26 +0100 Lux Med rozwija skrzydła w ortodoncji https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lux-med-rozwija-skrzydla-w-ortodoncji,115718.html Tue, 04 Aug 2020 08:26:00 +0100 UM w Białymstoku: potrzebny asystent w Zakładzie Ortodoncji https://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-bialymstoku-potrzebny-asystent-w-zakladzie-ortodoncji,115710.html Mon, 03 Aug 2020 10:36:55 +0100