informacje z tematu: płyn do płukania jamy ustnej | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Wesołych Świąt i umyj zęby! https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wesolych-swiat-i-umyj-zeby,116988.html Sat, 26 Dec 2020 10:33:22 +0100 Dentysta sprzedający płyn do płukania jamy ustnej - aresztowany https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-sprzedajacy-plyn-do-plukania-jamy-ustnej-aresztowany,116678.html Thu, 03 Dec 2020 23:16:01 +0100 Koronawirus 2 grudnia: 13 855 zakażeń i 609 zgonów https://www.infodent24.pl/techdentpost/koronawirus-2-grudnia-13-855-zakazen-i-609-zgonow,116775.html Wed, 02 Dec 2020 08:10:24 +0100 Badania: pasty do zębów i płyny do płukania ust neutralizują koronawirusa w 99,9 proc. https://www.infodent24.pl/techdentpost/badania-pasty-do-zebow-i-plyny-do-plukania-ust-neutralizuja-koronawirusa-w-99-9-proc,116769.html Tue, 01 Dec 2020 14:02:39 +0100 Które płyny do płukania ust w pół minuty unicestwiają koronawirusa? https://www.infodent24.pl/techdentpost/ktore-plyny-do-plukania-ust-w-pol-minuty-unicestwiaja-koronawirusa,116706.html Wed, 25 Nov 2020 09:25:54 +0100 Płyn do płukania jamy ustnej uderza w koronawirusa https://www.infodent24.pl/techdentpost/plyn-do-plukania-jamy-ustnej-uderza-w-koronawirusa,116605.html Mon, 16 Nov 2020 11:09:38 +0100 Płyn do płukania ust o chroniący przed COVID-19, kolejny dowód https://www.infodent24.pl/techdentpost/plyn-do-plukania-ust-o-chroniacy-przed-covid-19-kolejny-dowod,116370.html Thu, 22 Oct 2020 08:11:34 +0100 Czy istnieje higiena jamy ustnej w wersji eko? https://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-istnieje-higiena-jamy-ustnej-w-wersji-eko,116276.html Fri, 09 Oct 2020 10:43:32 +0100 Nakradli past do zębów i płynów do płukania ust na ponad 1 mln zł https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nakradli-past-do-zebow-i-plynow-do-plukania-ust-na-ponad-1-mln-zl,116180.html Mon, 28 Sep 2020 20:59:16 +0100 Powinniśmy być triathlonistami w walce o zdrowy i ładny uśmiech https://www.infodent24.pl/newsdentpost/powinnismy-byc-triathlonistami-w-walce-o-zdrowy-i-ladny-usmiech,116056.html Mon, 14 Sep 2020 13:57:55 +0100 Dentyści zaprawieni w walce z wirusami https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysci-zaprawieni-w-walce-z-wirusami,116040.html Thu, 10 Sep 2020 10:01:22 +0100 Kolejne doniesienie: płyny do płukania ust skuteczne w ograniczaniu emisji koronawirusa https://www.infodent24.pl/techdentpost/kolejne-doniesienie-plyny-do-plukania-ust-skuteczne-w-ograniczaniu-emisji-koronawirusa,115793.html Wed, 12 Aug 2020 07:25:27 +0100 Pacjenci wolą płyn do płukania ust zamiast gumy do żucia https://www.infodent24.pl/techdentpost/pacjenci-wola-plyn-do-plukania-ust-zamiast-gumy-do-zucia,115399.html Mon, 29 Jun 2020 08:28:50 +0100 Materiały edukacyjne dla świadczeniodawców z mapy PTS https://www.infodent24.pl/newsdentpost/materialy-edukacyjne-dla-swiadczeniodawcow-z-mapy-pts,115070.html Wed, 27 May 2020 07:34:50 +0100 Koronawirus a płyny do płukania jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/koronawirus-a-plyny-do-plukania-jamy-ustnej,115033.html Mon, 25 May 2020 09:39:11 +0100 Koronawirus: chrońcie jamę ustną https://www.infodent24.pl/newsdentpost/koronawirus-chroncie-jame-ustna,114080.html Fri, 13 Mar 2020 07:52:05 +0100 Mocna pozycja aloesu w higienie jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/mocna-pozycja-aloesu-w-higienie-jamy-ustnej,112743.html Tue, 27 Aug 2019 22:40:03 +0100 Chlorheksydyna na widelcu https://www.infodent24.pl/techdentpost/chlorheksydyna-na-widelcu,111974.html Thu, 11 Apr 2019 23:45:40 +0100 Czy płyn do płukania ust zwiększa ciśnienie krwi? https://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-plyn-do-plukania-ust-zwieksza-cisnienie-krwi,111899.html Wed, 03 Apr 2019 22:55:31 +0100 Zielona herbata lepsza od chlorheksydyny? https://www.infodent24.pl/techdentpost/zielona-herbata-lepsza-od-chlorheksydyny,109899.html Thu, 21 Jun 2018 08:34:03 +0100