informacje z tematu: e-recepta | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Handel e-receptami realnym problemem? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/handel-e-receptami-realnym-problemem,114785.html Thu, 07 May 2020 11:50:15 +0100 Kod dostępu do e-recepty także telefonicznie, ale… https://www.infodent24.pl/lexdentpost/kod-dostepu-do-e-recepty-takze-telefonicznie-ale,113860.html Thu, 13 Feb 2020 22:07:11 +0100 Z Sejmu: czy wiedza społeczna na temat e-recept jest wystarczająca? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/z-sejmu-czy-wiedza-spoleczna-na-temat-e-recept-jest-wystarczajaca,113769.html Wed, 12 Feb 2020 19:01:18 +0100 WIL upowszechnia kompendium na temat e-recepty https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wil-upowszechnia-kompendium-na-temat-e-recepty,113460.html Thu, 19 Dec 2019 09:46:56 +0100 Obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej: od 8 stycznia 2020 https://www.infodent24.pl/lexdentpost/obowiazek-wystawiania-recept-w-postaci-elektronicznej-od-8-stycznia-2020,113499.html Thu, 12 Dec 2019 21:38:58 +0100 EDM: bezpieczeństwo migracji danych https://www.infodent24.pl/lexdentpost/edm-bezpieczenstwo-migracji-danych,113375.html Sun, 24 Nov 2019 15:22:09 +0100 Andrzej Cisło analizuje publikację CSIOZ o e-receptach https://www.infodent24.pl/lexdentpost/andrzej-cislo-analizuje-publikacje-csioz-o-e-receptach,113215.html Thu, 31 Oct 2019 08:00:50 +0100 Wystawianie e-recept w sytuacjach szczególnych https://www.infodent24.pl/lexdentpost/wystawianie-e-recept-w-sytuacjach-szczegolnych,113192.html Mon, 28 Oct 2019 22:22:33 +0100 Wielkopolska Izba Lekarska w sprawie e-recept https://www.infodent24.pl/lexdentpost/wielkopolska-izba-lekarska-w-sprawie-e-recept,113116.html Tue, 15 Oct 2019 22:21:13 +0100 Jest poradnik jak stosować e-receptę https://www.infodent24.pl/lexdentpost/jest-poradnik-jak-stosowac-e-recepte,113068.html Tue, 08 Oct 2019 21:13:44 +0100 Recepta ważna nawet rok! Jest projekt rozporządzenia https://www.infodent24.pl/lexdentpost/recepta-wazna-nawet-rok-jest-projekt-rozporzadzenia,113053.html Mon, 07 Oct 2019 13:01:50 +0100 Kto z dentystów wystawił najwięcej e-recept? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/kto-z-dentystow-wystawil-najwiecej-e-recept,113035.html Wed, 02 Oct 2019 22:59:08 +0100 PTS: lekarz dentysta może uratować życie pacjenta https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-lekarz-dentysta-moze-uratowac-zycie-pacjenta,112682.html Thu, 15 Aug 2019 17:56:34 +0100 Małopolska: jest szansa na szkolenie z e-recepty https://www.infodent24.pl/edudentpost/malopolska-jest-szansa-na-szkolenie-z-e-recepty,112450.html Wed, 03 Jul 2019 21:27:56 +0100 Pół roku życia z e-receptą https://www.infodent24.pl/newsdentpost/pol-roku-zycia-z-e-recepta,112325.html Tue, 11 Jun 2019 21:00:09 +0100 Pomorze: NFZ oferuje kursy z e-systemu https://www.infodent24.pl/edudentpost/pomorze-nfz-oferuje-kursy-z-e-systemu,112332.html Tue, 11 Jun 2019 20:53:07 +0100 Bez rejestracji online trudno walczyć o pacjenta https://www.infodent24.pl/bizdentpost/bez-rejestracji-online-trudno-walczyc-o-pacjenta,111608.html Sun, 17 Feb 2019 21:42:28 +0100 Jak wystawiać recepty pro-auctore w dobie e-recepty https://www.infodent24.pl/newsdentpost/jak-wystawiac-recepty-pro-auctore-w-dobie-e-recepty,111406.html Wed, 23 Jan 2019 21:47:31 +0100 Lekarzy i lekarzy dentystów nie stać jest na e-recepty https://www.infodent24.pl/bizdentpost/lekarzy-i-lekarzy-dentystow-nie-stac-jest-na-e-recepty,110818.html Tue, 16 Oct 2018 11:35:59 +0100 Ankieta na temat e-recept https://www.infodent24.pl/lexdentpost/ankieta-na-temat-e-recept,110563.html Mon, 17 Sep 2018 19:32:10 +0100