informacje z tematu: choroby przyzębia | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dawcy krwi powinni mieć zdrowe dziąsła https://www.infodent24.pl/techdentpost/dawcy-krwi-powinni-miec-zdrowe-dziasla,117378.html Thu, 11 Feb 2021 10:36:02 +0100 Twarde dowody: przy parodontozie przebieg COVID-19 cięższy https://www.infodent24.pl/techdentpost/twarde-dowody-przy-parodontozie-przebieg-covid-19-ciezszy,117326.html Fri, 05 Feb 2021 15:01:55 +0100 Jak parodontoza cukrzycy sprzyja https://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-parodontoza-cukrzycy-sprzyja,117139.html Thu, 21 Jan 2021 07:51:18 +0100 Popularny słodzik w walce z chorobami dziąseł https://www.infodent24.pl/techdentpost/popularny-slodzik-w-walce-z-chorobami-dziasel,117114.html Tue, 12 Jan 2021 12:24:25 +0100 Parodontoza jako skutek molekularnej pożyczki https://www.infodent24.pl/techdentpost/parodontoza-jako-skutek-molekularnej-pozyczki,117058.html Thu, 07 Jan 2021 11:21:40 +0100 Prof. Jan Potempa uhonorowany za badania chorób przyzębia otwierające drogę do terapii choroby Alzheimera https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-jan-potempa-uhonorowany-za-badania-chorob-przyzebia-otwierajace-droge-do-terapii-choroby-alzheimera,116968.html Tue, 22 Dec 2020 11:41:08 +0100 Bliski związek między chorobami reumatoidalnymi, kardiologicznymi i przyzębia https://www.infodent24.pl/techdentpost/bliski-zwiazek-miedzy-chorobami-reumatoidalnymi-kardiologicznymi-i-przyzebia,116761.html Tue, 01 Dec 2020 07:38:34 +0100 COVID-19: higiena jamy ustnej, a ogólny stan zdrowia https://www.infodent24.pl/techdentpost/covid-19-higiena-jamy-ustnej-a-ogolny-stan-zdrowia,116464.html Fri, 30 Oct 2020 14:59:07 +0100 Choroba przyzębia zwiększa ryzyko raka jelita grubego https://www.infodent24.pl/techdentpost/choroba-przyzebia-zwieksza-ryzyko-raka-jelita-grubego,116081.html Wed, 16 Sep 2020 08:31:11 +0100 Dentysta zapłaci 50 tys. funtów za złe leczenie paradontozy https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-zaplaci-50-tys-funtow-za-zle-leczenie-paradontozy,115783.html Tue, 11 Aug 2020 09:36:33 +0100 Paradontoza może nasilać przebieg COVID-19 https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-moze-nasilac-przebieg-covid-19,115766.html Mon, 10 Aug 2020 08:24:05 +0100 Pasta do zębów zapobiegnie zawałowi serca? https://www.infodent24.pl/techdentpost/pasta-do-zebow-zapobiegnie-zawalowi-serca,113964.html Mon, 02 Mar 2020 09:18:35 +0100 Pasta do zębów z ...miodu https://www.infodent24.pl/lifedentpost/pasta-do-zebow-z-miodu,113635.html Fri, 17 Jan 2020 10:11:09 +0100 Paradontoza matki to 11 razy większe ryzyko urodzenia dziecka o niskiej masie https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-matki-to-11-razy-wieksze-ryzyko-urodzenia-dziecka-o-niskiej-masie,113572.html Wed, 01 Jan 2020 13:19:38 +0100 Argumenty za szczoteczkami międzyzębowymi https://www.infodent24.pl/techdentpost/argumenty-za-szczoteczkami-miedzyzebowymi,113025.html Thu, 14 Nov 2019 12:04:32 +0100 Odkryto nowy typ komórek chroniących przed chorobami przyzębia, na razie u myszy https://www.infodent24.pl/techdentpost/odkryto-nowy-typ-komorek-chroniacych-przed-chorobami-przyzebia-na-razie-u-myszy,113065.html Tue, 08 Oct 2019 14:37:24 +0100 Paradontoza i nadciśnienie idą w parze, są kolejne dowody naukowe https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-i-nadcisnienie-ida-w-parze-sa-kolejne-dowody-naukowe,112982.html Sun, 29 Sep 2019 23:39:59 +0100 Żel, który hamuje utratę kości https://www.infodent24.pl/techdentpost/zel-ktory-hamuje-utrate-kosci,112888.html Tue, 24 Sep 2019 21:42:47 +0100 FDI: nowa klasyfikacja chorób przyzębia https://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-nowa-klasyfikacja-chorob-przyzebia,112880.html Wed, 11 Sep 2019 07:58:49 +0100 Obniżone zdolności kognitywne powiązane ze złym stanem jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/obnizone-zdolnosci-kognitywne-powiazane-ze-zlym-stanem-jamy-ustnej,112708.html Mon, 19 Aug 2019 22:14:17 +0100