informacje z tematu: choroby przyzębia | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Choroba przyzębia zwiększa ryzyko raka jelita grubego https://www.infodent24.pl/techdentpost/choroba-przyzebia-zwieksza-ryzyko-raka-jelita-grubego,116081.html Wed, 16 Sep 2020 08:31:11 +0100 Dentysta zapłaci 50 tys. funtów za złe leczenie paradontozy https://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-zaplaci-50-tys-funtow-za-zle-leczenie-paradontozy,115783.html Tue, 11 Aug 2020 09:36:33 +0100 Paradontoza może nasilać przebieg COVID-19 https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-moze-nasilac-przebieg-covid-19,115766.html Mon, 10 Aug 2020 08:24:05 +0100 Pasta do zębów zapobiegnie zawałowi serca? https://www.infodent24.pl/techdentpost/pasta-do-zebow-zapobiegnie-zawalowi-serca,113964.html Mon, 02 Mar 2020 09:18:35 +0100 Pasta do zębów z ...miodu https://www.infodent24.pl/lifedentpost/pasta-do-zebow-z-miodu,113635.html Fri, 17 Jan 2020 10:11:09 +0100 Paradontoza matki to 11 razy większe ryzyko urodzenia dziecka o niskiej masie https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-matki-to-11-razy-wieksze-ryzyko-urodzenia-dziecka-o-niskiej-masie,113572.html Wed, 01 Jan 2020 13:19:38 +0100 Argumenty za szczoteczkami międzyzębowymi https://www.infodent24.pl/techdentpost/argumenty-za-szczoteczkami-miedzyzebowymi,113025.html Thu, 14 Nov 2019 12:04:32 +0100 Odkryto nowy typ komórek chroniących przed chorobami przyzębia, na razie u myszy https://www.infodent24.pl/techdentpost/odkryto-nowy-typ-komorek-chroniacych-przed-chorobami-przyzebia-na-razie-u-myszy,113065.html Tue, 08 Oct 2019 14:37:24 +0100 Paradontoza i nadciśnienie idą w parze, są kolejne dowody naukowe https://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-i-nadcisnienie-ida-w-parze-sa-kolejne-dowody-naukowe,112982.html Sun, 29 Sep 2019 23:39:59 +0100 Żel, który hamuje utratę kości https://www.infodent24.pl/techdentpost/zel-ktory-hamuje-utrate-kosci,112888.html Tue, 24 Sep 2019 21:42:47 +0100 FDI: nowa klasyfikacja chorób przyzębia https://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-nowa-klasyfikacja-chorob-przyzebia,112880.html Wed, 11 Sep 2019 07:58:49 +0100 Obniżone zdolności kognitywne powiązane ze złym stanem jamy ustnej https://www.infodent24.pl/techdentpost/obnizone-zdolnosci-kognitywne-powiazane-ze-zlym-stanem-jamy-ustnej,112708.html Mon, 19 Aug 2019 22:14:17 +0100 Higiena jamy ustnej skrojona na miarę pacjenta https://www.infodent24.pl/techdentpost/higiena-jamy-ustnej-skrojona-na-miare-pacjenta,112539.html Tue, 23 Jul 2019 22:00:36 +0100 Prof. Górska: próbujemy przekonać społeczeństwo, że warto mieć zdrowe dziąsła https://www.infodent24.pl/newsdentpost/prof-gorska-probujemy-przekonac-spoleczenstwo-ze-warto-miec-zdrowe-dziasla,112167.html Thu, 16 May 2019 20:45:10 +0100 ŚDZJU: związek choroby przyzębia ze zdrowiem ogólnym https://www.infodent24.pl/techdentpost/sdzju-zwiazek-choroby-przyzebia-ze-zdrowiem-ogolnym,111821.html Tue, 19 Mar 2019 23:30:57 +0100 Ból zęba oznaką zapalenia zatok? https://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-zeba-oznaka-zapalenia-zatok,111672.html Wed, 27 Feb 2019 22:09:00 +0100 Przy łuszczycy wyższe ryzyko paradontozy https://www.infodent24.pl/techdentpost/przy-luszczycy-wyzsze-ryzyko-paradontozy,111309.html Mon, 14 Jan 2019 23:15:40 +0100 Dobra higiena jamy ustnej dobra nawet na toczeń https://www.infodent24.pl/techdentpost/dobra-higiena-jamy-ustnej-dobra-nawet-na-toczen,111305.html Fri, 11 Jan 2019 07:40:34 +0100 Na ile choroba przyzębia jest chorobą autoimmunologiczną? https://www.infodent24.pl/techdentpost/na-ile-choroba-przyzebia-jest-choroba-autoimmunologiczna,110728.html Fri, 14 Dec 2018 01:11:29 +0100 Menopauza, brak zębów i nadciśnienie https://www.infodent24.pl/techdentpost/menopauza-brak-zebow-i-nadcisnienie,111016.html Thu, 06 Dec 2018 21:10:13 +0100