PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zmarła stomatolog Krystyna Drwięga-Ceglarek

Autor: miro • Źródło: ms
19-11-2021, 08:33
Zmarła stomatolog Krystyna Drwięga-Ceglarek Nie żyje Krystyna Drwięga – Ceglarek (fot. Pixabay)
W wieku 69 lat zmarła Krystyna Drwięga – Ceglarek od lat prowadziła gabinet stomatologiczny w Bojanowie (wielkopolskie).

Krystyna Drwięga – Ceglarek była znanym w okolicy stomatologiem, żoną Wiesława Ceglarka - radnego rady powiatu, członka zarządu powiatu, działacza sportowego, prezesa klubu "Ruch Bojanowo". Byli małżeństwem przez ponad 40 lat. 

- Krystyna Drwięga – Ceglarek przyjechała do Bojanowa w 1978 r. tutaj rozpoczęła pracę zawodową. Dentystka planowała zostać tu na kilka miesięcy, a została na zawsze.

- Miałem 32 lata, ona 30. To był stan wojenny, nie chcieli nam dać ślubu, bo nie mogliśmy zdobyć aktu chrztu żony z Krakowa. Na szczęście udało się. Chciałem mieć 5 dzieci, żeby razem z nimi grać w kosza, skończyło się na trójce - wspominał małżonkę Wiesław Ceglarek w rozmowie z "Życiem".

Krystyna Drwięga – Ceglarek zmagała się z chorobą nowotworową.

Pogrzeb Krystyny Ceglarek zaplanowano na sobotę, 20 listopada na godzinę 14.00. Najpierw obędzie się msza święta w kaplicy, a dalsze uroczystości będą miały miejsce na cmentarzu parafialnym w Gołaszynie.

źródło: rawicz24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   stomatolog  

POLECAMY W SERWISACH