PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wystartował kolejny uczestnik rynku nakładek prostujących uzębienie

Autor: miro • Źródło: ms
25-11-2021, 14:30
Wystartował kolejny uczestnik rynku nakładek prostujących uzębienie Aparaty nakładkowe DR SMILE (fot. DR SMILE)
DR SMILE to kolejna firma oferująca nakładki prostujące uzębienie na rynku polskim (od początku 2021 r.). Jej przedstawiciele twierdzą, że nawet tylko po czterech miesiącach noszenia nakładek można cieszyć się pięknym uśmiechem.
  • ClearQuartz - to specjalny materiał, z którego produkowane są niewidoczne nakładki ortodontyczne DE SMILE.
  • Koszt leczenie nakładkami DR SMILE waha się od 6,7 do 11.4 tys. zł.
  • Czas leczenia nakładkami trwa od 3 do 12 miesięcy.

 

DR SMILE gwarantuje skuteczność leczenia, po zakończonej kuracji, ale jeśli klient nie jest usatysfakcjonowany, firma zapewnia dalsze, bezpłatne leczenie.

Z czego wykonane są nakładki DR SMILE?

ClearQuartz - to specjalny materiał, z którego produkowane są niewidoczne nakładki. Składa się on z trzech warstw: dwóch stabilnych warstw zewnętrznych i elastycznego rdzenia. Taka konstrukcja zapewnia komfort noszenia alignerów. Zęby przesuwają się w stabilny i w kontrolowany sposób. Niewidoczne nakładki produkowane są w Niemczech oraz USA

Jaki jest czas leczenia DR SMILE?

Czas leczenia zależy od wady zgryzu, pierwsze efekty widać po trzech miesiącach, najdłużej proces trwa dwanaście miesięcy.

Wystarczy jedna wizyta w gabinecie podczas której pacjent ma wykonywany skan 3D, aby rozpocząć leczenie. Dzięki aplikacji mobilnej cały proces przebiega zdalnie i jesteśmy w stanie samodzielnie kontrolować plan leczenia, co pozwala zaoszczędzić czas na zbędne wizyty – twierdzą przedstawiciele niemieckiej marki.

Ile kosztuje leczenie DR SMILE?

Pierwsza wizyta, podczas której wykonywany jest skan 3D jest bezpłatna - nie zobowiązuje do dalszego leczenia. Po zakwalifikowaniu pacjenta ceny zależą od poziomu wady - od 6790 zł – przy lekkiej wadzie do 11390 zł - ciężka wada.

Kim są założyciele DR SMILE?

Firma DR SMILE została założona w 2016 r. w Berlinie przez Jensa Urbaniaka i Christophera von Wedemeyera. Urbaniak pracował w Rocket Internet i jest współzałożycielem Go Butler, a Von Wedemeyer jest absolwentem Frankfurt School of Finance & Management i wcześniej pracował jako analityk.

DR SMILE to berliński start-up należący do Urban Technology GmbH. DR SMILE ma ponad 300 placówek w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Francji, Polsce, Włoszech, Szwajcarii, Holandii i Szwecji.

- Bardzo się cieszymy, że w tym roku pojawiliśmy się również w Polsce. Widzimy ogromny potencjał i zapotrzebowanie na nasze usługi, jak i chcemy zadbać o uśmiechy Polaków, więc dynamicznie rozwijamy markę i sieć klinik partnerskich DR SMILE w Polsce. Centra partnerskie DR SMILE znajdują się w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie oraz we Wrocławiu - mówi Brian Lehmann, senior PR manager marki DR SMILE.

Z alignerów DR SMILE korzysta już 50 tys. Europejczyków.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   Invisalign   aparaty nakładkowe   DR SMILE  

POLECAMY W SERWISACH