• ClearQuartz - to specjalny materiał, z którego produkowane są niewidoczne nakładki ortodontyczne DE SMILE.
  • Koszt leczenie nakładkami DR SMILE waha się od 6,7 do 11.4 tys. zł.
  • Czas leczenia nakładkami trwa od 3 do 12 miesięcy.

 

DR SMILE gwarantuje skuteczność leczenia, po zakończonej kuracji, ale jeśli klient nie jest usatysfakcjonowany, firma zapewnia dalsze, bezpłatne leczenie.

Z czego wykonane są nakładki DR SMILE?

ClearQuartz - to specjalny materiał, z którego produkowane są niewidoczne nakładki. Składa się on z trzech warstw: dwóch stabilnych warstw zewnętrznych i elastycznego rdzenia. Taka konstrukcja zapewnia komfort noszenia alignerów. Zęby przesuwają się w stabilny i w kontrolowany sposób. Niewidoczne nakładki produkowane są w Niemczech oraz USA

Jaki jest czas leczenia DR SMILE?

Czas leczenia zależy od wady zgryzu, pierwsze efekty widać po trzech miesiącach, najdłużej proces trwa dwanaście miesięcy.

Wystarczy jedna wizyta w gabinecie podczas której pacjent ma wykonywany skan 3D, aby rozpocząć leczenie. Dzięki aplikacji mobilnej cały proces przebiega zdalnie i jesteśmy w stanie samodzielnie kontrolować plan leczenia, co pozwala zaoszczędzić czas na zbędne wizyty – twierdzą przedstawiciele niemieckiej marki.

Ile kosztuje leczenie DR SMILE?

Pierwsza wizyta, podczas której wykonywany jest skan 3D jest bezpłatna - nie zobowiązuje do dalszego leczenia. Po zakwalifikowaniu pacjenta ceny zależą od poziomu wady - od 6790 zł – przy lekkiej wadzie do 11390 zł - ciężka wada.

Kim są założyciele DR SMILE?

Firma DR SMILE została założona w 2016 r. w Berlinie przez Jensa Urbaniaka i Christophera von Wedemeyera. Urbaniak pracował w Rocket Internet i jest współzałożycielem Go Butler, a Von Wedemeyer jest absolwentem Frankfurt School of Finance & Management i wcześniej pracował jako analityk.

DR SMILE to berliński start-up należący do Urban Technology GmbH. DR SMILE ma ponad 300 placówek w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Francji, Polsce, Włoszech, Szwajcarii, Holandii i Szwecji.

- Bardzo się cieszymy, że w tym roku pojawiliśmy się również w Polsce. Widzimy ogromny potencjał i zapotrzebowanie na nasze usługi, jak i chcemy zadbać o uśmiechy Polaków, więc dynamicznie rozwijamy markę i sieć klinik partnerskich DR SMILE w Polsce. Centra partnerskie DR SMILE znajdują się w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie oraz we Wrocławiu - mówi Brian Lehmann, senior PR manager marki DR SMILE.

Z alignerów DR SMILE korzysta już 50 tys. Europejczyków.