PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wylecz nienawiść: akcja hejtowanych medyków

Autor: miro • Źródło: ms
09-09-2021, 09:30
Wylecz nienawiść: akcja hejtowanych medyków #wylecznienawiść
Michał Dudziński, lekarz dentysta, prezydent PTSS dał mocny głos w sprawie hejtu na lekarzy i lekarzy dentystów. O co chodzi w akcji #wyleczycnienawiść? Wszystko będzie wiadomo po wysłuchaniu nagrania, w którym Michał Dudziński przemienia się w rapera i to niepośledniego sortu.

Lekarz dentysta Michał Dudziński, który niegdyś – będąc wiceprezydentem PTSS (obecnie prezydent PTSS) - często gościł na portalu infoDENT24.pl, jako animator wielu przedsięwzięć organizowanych przez samorząd studentów stomatologii, nie po raz pierwszy dał się poznać jako znamienity raper, wspierający medyków w dobie koronawirusa.

Akcja wyłącz nienawiść! napędzana jest przez osoby, które udostępniają na mediach społecznościowych posty z grafiką i stosownym hashtagiem, które piszą pełne emocji komentarze biorące w obronę atakowanych medyków. Są tacy, którzy czują się na siłach, aby skomponować i wykonać utwór muzyczny. Do tych ostatnich należy lekarz dentysta Michał Dudziński.  Jak to brzmi i wygląda - warto posłuchać i zobaczyć.

Michał Dudziński wspierał również akcję #Hot16challenge2 - to wyzwanie polegające na nagraniu kilkunastu wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to było nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl.

Czytaj także: Prokuratura jednak będzie badać sprawy o zniesławienie lekarzy

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH