• Światowy Kongres Stomatologiczny 2023 odbędzie się 24–27 września
  • W programie kongresu blisko 200 godzin wykładów, które będą wygłoszone przez najwybitniejszych przedstawicieli branży stomatologicznej z całego świata
  • Wykłady wygłosi także dwoje polskich ekspertów dr hab. n. med., prof. Kinga Grzech-Leśniak oraz dr n. med. Maciej Żarow

Kongres FDI 2023 w Sydney

Jedno z najważniejszych każdego roku wydarzeń w światowej stomatologii, czyli Kongres Światowej Federacji Dentystycznej FDI odbędzie się w Sydney, w Australii.

Kongres FDI odbędzie się w tym mieście już po raz drugi, po tym jak w 2021 r. restrykcje spowodowane przez pandemię COVID-19 umożliwiły organizację wydarzenia tylko w formule  online. 

We wrześniu kongres FDI, współorganizowany przez Australijskie Towarzystwo Stomatologiczne (ADA), będzie mógł odbyć się w tradycyjnej, wyczekiwanej przez całe środowisko stomatologiczne formie – spotkań w realu. 

Światowy Kongres Stomatologiczny 2023 odbędzie się 24–27 września (od niedzieli do środy), ale organizatorzy zapraszają także na uroczystą ceremonię otwarcia w International Convention Centre (ICC), która rozpocznie się wieczorem w sobotę 23 września. 

Polscy wykładowcy w trakcie kongresu FDI

Podczas czterech dni kongresowych uczestnicy mogą wybrać z oferty 200 godzin wykładów przygotowanych i przedstawionych przez najwybitniejszych przedstawicieli branży stomatologicznej z całego świata (wśród nich dwoje Polaków: dr hab. n. med., prof. Kinga Grzech-Leśniak oraz dr n. med. Maciej Żarow).

Kongresowi towarzyszyć będą targi stomatologiczne na 25 tys. mkw. powierzchni wystawowej oraz doroczne obrady Parlamentu Światowej Federacji Dentystycznej. 

Szczegółowy program  na witrynie internetowej: World Dental Congress.
Udział w Kongresie FDI można zgłosić na na stronie rejestracji

Obywateli polskich udających się do Australii obowiązują wizy, a dokumentem upoważniającym do wjazdu jest paszport lub dowód osobisty.