PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wizyta u dentysty w kinie

Autor: miro • Źródło: Helios
23-10-2022, 08:09
Wizyta u dentysty w kinie O zdrowych zębach dzieci w trakcie seansów filmowych w kinie Helios w Rzeszowie Fot. FB Agnieszka Rynkiewicz
Kino Helios w Rzeszowie zaprasza dzisiaj dzieci z rodzicami na seans filmów, a przed projekcją (o godz. 9.45) z widzami spotka się lekarz dentysta Agnieszka Rynkiewicz. Będzie o higienie jamy ustnej, będą prezenty w formie szczoteczek do zębów i okazja do testowania najnowszych modeli elektrycznych.

 

Kino promuje zdrowie jamy ustnej u dzieci

To nie pierwsza obecność Agnieszki Rynkiewicz w rzeszowskim kinie Helios. Stomatolog spotykała się z dziećmi w tym miejscu jeszcze przed pandemią.

Dentystka czynnie angażuje się z program profilaktyki stomatologicznej Cała „Polska mówi #aaa!”, realizując w swoim gabinecie akcje profilaktyczne połączone z konkursami dla pacjentów. Nagrody zapewniała firma Oral B.

Celem niedzielnego spotkania będzie pokazanie jak ważna jest higiena jamy ustnej oraz to, że wizyta u dentysty nie musi być straszna.

Oprócz pogadanki na temat zasad dbania o zdrową jamę ustną, będą także zwariowane zabawy i animacje w wykonaniu artystów z Podkarpackiego Centrum Animacji oraz .członków Brain Academy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH