PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wielkopolska: czy stomatolog wygra z lekarzem?

katkiel
25-09-2013, 08:45
Wielkopolska: czy stomatolog wygra z lekarzem? Wielkopolska: czy stomatolog wygra z lekarzem? (Fot. Fotolia)
Rusza plebiscyt „Eskulap 2013” organizowany przez redakcję „Głosu Wielkopolski”. Konkurs ma wyłonić najlepszych: lekarzy, stomatologów, pielęgniarki oraz położne. Dentystom nie będzie łatwo o sukces gdyż rywalizują w jednej kategorii z medykami innych specjalności.

- Kolejne bulwersujące przypadki zajmują wiele miejsca w prasie i telewizji. Tymczasem są lekarze, którzy nie tylko rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków, ale idą o krok dalej i dzielą się empatią oraz znajdują czas, aby oswoić pacjenta z chorobą. Są też położne, które robią wszystko, aby cud narodzin nie zamienił się w koszmar oraz stomatolodzy, z gabinetu których nawet dzieci wychodzą z uśmiechem. Takich właśnie osób szukamy - zachęcają organizatorzy plebiscytu.

Podczas ubiegłorocznej edycji plebiscytu stomatolodzy rywalizowali w jednej kategorii wspólnie z lekarzami innych specjalności. Zwyciężczynią konkursu okazała się dr Dorota Rogacka z Poznania, lekarz kardiolog.

Eskulap 2013

Do 9 października można nadsyłać zgłoszenia osób (z założenia powinni robić to pacjenci), w których mają znaleźć się: imię, nazwisko, funkcja lub specjalizacja, miejsce pracy nominowanego oraz uzasadnienie, dlaczego ta właśnie osoba powinna wziąć udział w plebiscycie. Propozycje można przesyłać na adres: k.dobron@glos.com.

Jak informuje organizator, czytelnicy będą mogli oddawać głosy na najlepszych, ich zdaniem, przedstawicieli ochrony zdrowia oraz najlepsze przychodnie i apteki w swoim regionie od 4 października. Głosowanie regionalne potrwa do 29 października. Laureaci lokalnych plebiscytów zostaną zakwalifikowani do głosowania wojewódzkiego, które odbędzie się od 31 października do 16 listopada.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkurs   Eskulap 2012   najlepszy dentysta  

POLECAMY W SERWISACH