PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

W woj. kujawsko - pomorskim dentobus przyjmuje pacjentów zakażonych koronawirusem

ms
23-11-2020, 10:33
W woj. kujawsko - pomorskim dentobus przyjmuje pacjentów zakażonych koronawirusem Dentobus dla pacjentów zakażonych w koronawirusem
W woj. kujawsko - pomorskim są dwa miejsca, w których pacjent zakażony koronawirusem leczyć się może stomatologicznie.

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego pomoc lekarza dentysty dla pacjentów zakażonych koronawirusem i dla tych, którzy przebywają na kwarantannie realizowane jest w:

dentobusie, który stacjonuje  przy Hali Mistrzów we Włocławku, przy ul. Aleja Fryderyka Chopina 8, w godzinach 7:00 – 15:00 we wszystkie dni tygodnia, harmonogram postoju dentobusu będzie aktualizowany na bieżąco (kontakt do lekarza dyżurnego: 537-209-847);

- centrum rehabilitacji Revital Medic w Toruniu, przy ul. Gregorkiewicza 3, w godz. 14:00 – 22:00 w dni powszednie (kontakt do lekarza dyżurnego: 730-731-874).

W razie konieczności transportu chorego przebywającego w izolacji domowej powinien on skontaktować się ze swoim lekarzem POZ.

Natomiast osoba przebywająca na kwarantannie, w razie konieczności udania się do stomatologa w trybie pilnym,  powinna  skontaktować się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentobus   doraźna opieka stomatologiczna   COVID-19  

POLECAMY W SERWISACH