PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

W Oławie szukają dentystów chcących leczyć uczniów

Autor: miro • Źródło: ms
02-09-2020, 08:58
W Oławie szukają dentystów chcących leczyć uczniów Szkoła Podstawowa nr 2 w Oławie (źródło: Google Maps)
Gabinety stomatologiczne, które mają kontrakty z NFZ, mogą leczyć uczniów szkół podstawowych z Oławy nr. 1,2,3,4,5,6.

Oferty, które należy przesyłać do Urzędu Miejskiego w Oławie (pl. Zamkowy 15), powinny zawierać miejsce i zakres realizacji świadczeń opieki stomatologicznej.

Termin: 4 września  do godz. 12.00

Kontakt: Teresa Jurijków- Górska, tel.  71 313 59 56.

Dentysta będzie zobowiązany do wykonania świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia oraz profilaktycznych świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19 roku życia. 

Kontrola stomatologiczna odbywać się będzie w gabinecie stomatologicznym podmiotu, z którym władze Oławy zawrą porozumienie.

Opiekę stomatologiczną nad uczniami może sprawować lekarz dentysta spełniający wymagania określone w przepisach wydanych na podstawie art. 31d ustawy z 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, w części dotyczącej warunków realizacji świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, z wyłączeniem świadczeń ortodoncji, z którym NFZ zawarł umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej albo który jest zatrudniony lub wykonuje zawód u świadczeniodawcy, z którym NFZ zawarł umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
stomatologia dziecięca   dentysta w szkole  

POLECAMY W SERWISACH