PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

W marcu enel-med aktywnie dla zdrowia jamy ustnej

Autor: nieck • Źródło: en
19-03-2022, 14:03
W marcu enel-med aktywnie dla zdrowia jamy ustnej Firma enel-med angażuje się w ŚDZJU Fot.enel-med
Akcja profilaktyczna i edukacyjna na temat znaczenia zdrowia jamy ustnej, prowadzona przez enel-med, trwa już od początku marca 2022 r.
  • Bezpłatne przeglądy stanu jamy ustnej i instruktaż prawidłowej higieny prowadzone są przez 20 placówek enel-med stomatologia.
  • Akcja profilaktyczna, organizowana przez enel-med, trwa przez cały marzec 2022 r.
  • enel - med stomatologia to zespół 200 lekarzy dentystów oraz 140 asystentek i higienistek stomatologicznych, pracujących w 90 gabinetach usytuowanych w 21 oddziałach w 7 miastach.

enel-med aktywnie działa w ramach ŚDZJU

Firma enel-med nie przeoczyła faktu, że na 20 marca przypada Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej i rozpoczęła jego obchody już pierwszego dnia tego miesiąca. 

Zgodnie z mottem, że zapobieganie chorobom zębów i dziąseł wcale nie jest trudne enel-med przekonuje pacjentów, że dla dobrego stanu jamy ustnej wystarczy:
- myć zęby rano, wieczorem i po posiłkach;
- codzienne nitkować przestrzenie między zębami;
- stosować płyny do płukania jamy ustnej;
- robić przeglądy stomatologiczne co pół roku;
- cyklicznie prowadzić fluoryzację i usuwać kamień nazębny.

„Polska mówi aaa"

Promowanie prawidłowych nawyków przebiega wspólnie z marką Listerine pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – inicjatora kampanii „Polska mówi aaa”. 

enel-med, będąc partnerem kampanii „Polska mówi aaa”, prowadzi bezpłatną ocenę stanu zdrowia jamy ustnej wraz z  instruktażem higieny.

W akcji bierze udział 11 placówek enel-med stomatologia w Warszawie, po dwie w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, a także kliniki z Gdańska, Łodzi i Katowic.

Kliknij, aby sprawdzić, w których klinikach enel-med prowadzona jest akcja "Polska mówi aaa"

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH