PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Uniwersytet Medyczny w Warszawie z profilaktyką w Toruniu

Autor: miro • Źródło: ms
11-10-2013, 09:22
Uniwersytet Medyczny w Warszawie z profilaktyką w Toruniu Uniwersytet Medyczny w Warszawie z profilaktyką w Toruniu
800 wytypowanych mieszkańców Torunia może skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych prowadzonych w ramach projektu realizowanego wspólnie przez Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Centrum Implantologii i Chorób Przyzębia w Toruniu.
Badania będą przeprowadzały dwie dentystki z Centrum Implantologii i Chorób Przyzębia w Toruniu Katarzyna Jakubiak-Berndt i Agnieszka Keller. W projekcie tym Warszawski Uniwersytet Medyczny reprezentuje prof. Renata Górska. 

Aspekt praktyczny tej inicjatywy uzupełniony zostanie o treści pomocne w analizie stanu uzębienia miejscowej społeczności. W efekcie łatwiej będzie przeciwdziałać chorobom błony śluzowej i przyzębia.
Bezpłatne badania odbywać się mają w poniedziałki i czwartki od godz. 11.00 do godz. 18.00.

Biorąca udział w badaniu Katarzyna Jakubiak - Berndt, lekarz stomatologii, specjalistka periodontologii i stomatologii zachowawczej, ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi.
Jest specjalistką II stopnia ze stomatologii zachowawczej i specjalistką II stopnia z periodontologii.
Stworzyła i prowadziła do 2011 r. Poradnią Periodontologiczną, najpierw w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej a potem w Wojewódzkim Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym w Toruniu. Wykształciła wielu lekarzy, w tym kilku specjalistów z periodontologii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH