PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Uczniowie podstawówek z Pruszcza Gdańskiego pod szczególną opieką stomatologiczną

Autor: miro • Źródło: pruszczgdanski.pl
20-01-2023, 17:41
Uczniowie podstawówek z Pruszcza Gdańskiego pod szczególną opieką stomatologiczną Dentyści dla uczniów w Pruszczu Gdański Fot. AdobeStock
Wszyscy uczniowie z gminnych szkół podstawowych z Pruszcza Gdańskiego będą mogły korzystać w 2023 r. z bezpłatnej opieki stomatologicznej w gabinetach stomatologicznych, z którymi władze gminy zawarły porozumienie.
  • Dwa gabinety będą świadczyły usługi stomatologiczne wśród uczniów publicznych szkół podstawowych w: Borkowie, Łęgowie, Przejazdowie, Rotmance, Straszynie, Wiślinie i Wojanowie
  • Opieka stomatologiczna jest finansowana przez NFZ i obejmuje świadczenia ogólnostomatologiczne oraz profilaktyczne świadczenia stomatologiczne z wyłączeniem ortodoncji   

Dentyści roztaczają opiekę nad uczniami gminy Pruszcz Gdański

Władze gminy Pruszcz Gdański podpisały umowy ze świadczeniodawcami na opiekę stomatologiczną nad uczniami publicznych szkół podstawowych z terenu gminy do końca 2023 r.

Opieka stomatologiczna jest finansowana przez NFZ i obejmuje świadczenia ogólnostomatologiczne oraz profilaktyczne świadczenia stomatologiczne z wyłączeniem ortodoncji - informuje Urząd Gminy Pruszcz Gdański.

Świadczeniodawcy realizują leczenie uczniów ze szkół:

  • Uczniowie szkół podstawowych w: Borkowie, Łęgowie, Przejazdowie, Rotmance, Straszynie, Wiślinie i Wojanowie.

lek. dent. Mirosława Skorek: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Pruszczu Gdańskim, ul. Widokowa 6, tel. 607 033 993.

Uczniowie przyjmowani są od poniedziałku do soboty, w tym w poniedziałki i czwartki w godz. od 14.00 - 18.00, w pozostałe dni od 8.00 - 14.00, w soboty od 9.00 - 12.00.

  • Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wiślince

lek. stomatolog Edyta Łubińska: Indywidualna Praktyka Lekarska w Gdańsku, ul. Kolonijna 2, tel. 602 113 844. 

Stomatolog przyjmuje uczniów od poniedziałku do piątku, w tym w poniedziałki i czwartki w godz. od 13.00-18.00, w pozostałe dni od 8.00-13.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
stomatologia dziecięca   dentysta w szkole  

POLECAMY W SERWISACH