PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Szkoła w Zdziechowie z gabinetem dentystycznym

Autor: miro • Źródło: ms
17-03-2022, 11:01
Szkoła w Zdziechowie  z gabinetem dentystycznym Dentysta rozpoczyna działalność w Szkole Podstawowej w Zdziechowie
Leczenie dzieci w szkolnym gabinecie stomatologicznym uruchomionym w SP w Zdziechowie rozpocznie się 1 kwietnia 2022 r. Przyjęcia pacjentów odbywać się będą przez kilka dni w tygodniu.

 

Ustalany jest harmonogram pracy gabinetu stomatologicznego w Szkole Podstawowej w Zdziechowie. Większość zabiegów realizowana ma być w oparciu koszyk świadczeń gwarantowanych. Usługi realizować będzie lekarz dentysta Piotr Webner. 

- Jestem dumna, że w naszej gminie pojawił się gabinet dentystyczny. Żyjemy w czasach, w których coraz częściej słyszy się o problemach z zębami wśród najmłodszych. Dlatego zwracamy uwagę na to, aby dzieci miały zapewnioną profilaktykę zdrowotną, a w związku z tym opiekę stomatologa. Dodam, że w szkole funkcjonuje również opieka pielęgniarska – relacjonuje wypowiedź wójta Gminy Gniezno Marii Suplickiej portal gniezno.naszemiasto.pl.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach rozpoczął funkcjonowanie gabinet stomatologiczny w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Tykocinie. Było to możliwe dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Zdrowia. Świadczenia  realizuje tam NZOZ EURODENT Agnieszka Cimochowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   stomatologia dziecięca   dentysta w szkole  

POLECAMY W SERWISACH