Spośród trzech podmiotów, które nominowane zostały do zwycięstwa w tej kategorii dwa funkcjonują w branży stomatologicznej to: Michał Maciej Kort „Implantik” Stomatologia, Implantologia, Protetyka oraz Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej Grzegorz Kalbarczyk.

Implantik funkcjonuje w Krasnymstawie, oferując leczenie w poradniach: stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, periodontologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej.

Arkona z Lublina znana jest (głównie studentom stomatologii) jako organizator i fundator pokaźnych nagród w cyklicznych konkursach "Najlepszy Student Stomatologii".

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybiorą internauci (za pomocą dedykowanego formularza do głosowania, udostępnionego na stronie internetowej www.rpo.lubelskie.pl). Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników internetowego głosowania oraz wręczenie nagród przedsiębiorcom za realizację innowacyjnych projektów odbędzie się podczas uroczystej gali przedsiębiorczości - Ambasadorzy Lubelskich Funduszy Europejskich, planowanej na drugą połowę października.

Konkurs zorganizowała Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.