PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologia mocna w Liderze Innowacji

Autor: miro • Źródło: ms
11-10-2021, 08:17
Stomatologia mocna w Liderze Innowacji Arkona oraz Implantik w Liderze Innowacji (fot. Shutterstock)
W piątej edycji konkursu Lider Innowacji kategorię Medycyna i Zdrowie zdominowały podmioty z branży stomatologicznej.

Spośród trzech podmiotów, które nominowane zostały do zwycięstwa w tej kategorii dwa funkcjonują w branży stomatologicznej to: Michał Maciej Kort „Implantik” Stomatologia, Implantologia, Protetyka oraz Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej Grzegorz Kalbarczyk.

Implantik funkcjonuje w Krasnymstawie, oferując leczenie w poradniach: stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, periodontologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej.

Arkona z Lublina znana jest (głównie studentom stomatologii) jako organizator i fundator pokaźnych nagród w cyklicznych konkursach "Najlepszy Student Stomatologii".

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybiorą internauci (za pomocą dedykowanego formularza do głosowania, udostępnionego na stronie internetowej www.rpo.lubelskie.pl). Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników internetowego głosowania oraz wręczenie nagród przedsiębiorcom za realizację innowacyjnych projektów odbędzie się podczas uroczystej gali przedsiębiorczości - Ambasadorzy Lubelskich Funduszy Europejskich, planowanej na drugą połowę października.

Konkurs zorganizowała Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkurs   Arkona   innowacje  

POLECAMY W SERWISACH