PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Stomatologia: gmina Sterdyń szuka świadczeniodawcy

Autor: miro • Źródło: ms
25-01-2021, 09:02
Stomatologia: gmina Sterdyń szuka świadczeniodawcy Lokal na usługi stomatologiczne
Wójt gminy Sterdyń udostępni gabinet stomatologiczny i mieszkanie służbowe świadczeniodawcy, który będzie realizował usługi stomatologiczne na terenie gminy.

Gmina Sterdyń posiada do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 43,1 mkw. składający się z: poczekalni pacjentów, gabinetu stomatologicznego, przedsionka, WC dla pacjentów, pomieszczenia na sprzęt porządkowy, pomieszczenia mycia sprzętu i sterylizacji, WC dla personelu, pokoju socjalnego. Lokal przeznaczony jest na prowadzenie gabinetu stomatologicznego. Media: energia elektryczna, centralne ogrzewanie, woda, odprowadzenie ścieków do kanalizacji sanitarnej.

Na tej samej nieruchomości gmina posiada wolny lokal mieszkalny po generalnym remoncie o pow. użytk. 55 mkw., składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Lokal mieszkalny jest z przeznaczeniem do wynajęcia dla lekarza stomatologa.

Lokale położone są w centrum Sterdyni, przy ul. Seroczyńskiej na nieruchomości, w której funkcjonuje Ośrodek Zdrowia „Starówka”.

Na terenie gminy nie przyjmuje żaden lekarz stomatolog, a zapotrzebowanie na usługi stomatologiczne jest bardzo duże.

W pobliżu znajdują się: szkoła, przedszkole, klub dziecięcy, GOKiS, urząd gminy, bank, poczta, GS „SCH”.

Sterdyń to gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie sokołowskim licząca 3884 mieszkańców, w tym miejscowość Sterdyń - 644.

Zgłoszenia stomatologów na wynajem lokali należy kierować na adres Urzędu Gminy Sterdyń, ul. T. Kościuszki 6, 08-320 Sterdyń lub pocztą e-mail na adres ug_sterdyn@pro.onet.pl

Szczegółowe informacje tel. 25 787 00 04 wew. 107.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lokal na gabinet   konkursy stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH