• 29. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się od 30 marca do 1 kwietnia 2023 r. w EXPO Kraków
  • Zapowiadanych jest blisko 100 nowości produktowych
  • Dzięki współpracy z lokalnymi kawiarniami, klubami, restauracjami i muzeami Targi w Krakowie wskazują uczestnikom miejsca, w których mogą spędzić czas wolny, a dodatkowo skorzystać ze zniżki 

Udział w targach potwierdziło ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców, którzy z myślą o odwiedzających, przygotowują specjalne propozycje cenowe. Ponadto międzynarodowa wystawa, łącząca obszerny program towarzyszący z networkingiem, obfitować będzie w liczne atrakcje - zapewniają organizatorzy.

 

 

Trzy dni wypełnione nowościami

Najnowocześniejsze modele skanerów wewnątrzustnych i skanerów twarzy, najwyższej klasy unity stomatologiczne, funkcjonalne lampy polimeryzacyjne, lasery stomatologiczne, kompozyty do podnoszenia zgryzu, haczyki do bezpiecznego zdejmowania nakładek, wypełniacze do ust, limitowane edycje szczoteczek do zębów, przezroczyste nakładki na zęby, najnowsze kolekcje mebli do gabinetów stomatologicznych, czy elastyczny krzemian, który najbardziej przypomina architekturę naturalnej ludzkiej kości – to tylko kilka z przykładów nowości rynkowych, jakie będzie można obejrzeć podczas zbliżających się targów.

Dlaczego inwestowanie w nowy sprzęt jest ważny? Wraz ze rozwojem technologii, rośnie konkurencja. Właściciele gabinetów wiedzą, że zakup wysokiej klasy urządzeń zwróci się w postaci większego zainteresowania ich usługami. Pacjenci są bowiem coraz bardziej wymagający - mają niewiele czasu oraz oczekują szybkich i trwałych efektów. Wchodzą na media społecznościowe, sprawdzają usługi i zwracają uwagę na urządzenia i metody wykorzystywane w leczeniu.

Co zatem zrobić, aby nie pozostać w tyle? Odwiedzić Targi KRAKDENT®, na których szeroką ofertę zaprezentują kluczowi producenci i dystrybutorzy nowości rynkowych.

Lista nowości prezentowanych na Targach KRAKDENT® 

Wśród atrakcji przelot śmigłowcem nad Krakowem

Targi KRAKDENT® od 29 lat są miejscem, w którym tysiące stomatologów, techników dentystycznych i asystentek zdobywa fachową wiedzę, poznaje praktyczne rozwiązania, ale i … nawiązuje nowe i utrwala dotychczasowe relacje.

W tym roku przedstawiciele branży stomatologicznej będą mieli możliwość skorzystania nie tylko z bogatego programu szkoleń, międzynarodowej wystawy, prezentującej najnowsze produkty i nawiązać kontakt z ponad 300 polskimi i zagranicznymi wystawcami, ale także odkryć Kraków.

Dzięki współpracy z lokalnymi kawiarniami, klubami, restauracjami i muzeami Targi w Krakowie wskazują uczestnikom miejsca, w których mogą spędzić czas wolny, a dodatkowo skorzystać ze zniżki. Integracja i relaks dla zespołów po dniu ciężkiej pracy?

Czekają na nich partnerskie restauracje i kawiarnie. Spotkanie biznesowe z nowym kontrahentem? Nikt nie musi już szukać polecanych w internecie miejsc.

Kilka dni urlopu po targach? Rekomendacje organizatora ułatwią wybór hoteli i atrakcji.

Targi KRAKDENT® oferują także rozrywkę w trakcie i po wydarzeniu. Uczestnicy zmęczeni pełnych rozmów i szkoleń dniem mogą zobaczyć Kraków bez opuszczania terenu EXPO Kraków - będą mogli wsiąść do helikoptera i podziwiać miasto z lotu ptaka!

A po zamknięciu Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przyjdzie czas na dalszą zabawę – impreza KRAKDANCE Party&Chill będzie okazją do spędzenia czasu z innymi uczestnikami wydarzenia i integracji w rytmie muzyki, przy kręglach i stole bilardowym.

Bilety na KRAKDANCE Party&Chill 

Bilety na targi 

Szczegóły na temat targów