PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Specjalistka ds technik dentystycznych została II Wicemiss Świata Wheelchair World

Autor: miro • Źródło: infoDENT24.pl
31-10-2022, 06:45
Specjalistka ds technik dentystycznych została II Wicemiss Świata Wheelchair World Sukces technik dentystycznej Anny Płoszyńskiej Fot. FB
Specjalista ds. technik dentystycznych Anna Płoszyńska zdobyła tytuł II Wicemiss Świata 2022 (29 października w Baja California Center - Meksyk) w konkursie Miss Wheelchair World.
  • Specjalista ds. technik dentystycznych, Anna Płoszyńska została II Wicemiss Świata 2022 podczas Miss Wheelchair World
  • Żyjąc na wózku (konsekwencja wypadku podczas zawodów sportowych w wieku 18 lat) ukończyła studia na kierunku technik dentystyczny
  • Jako osoba niepełnosprawna Anna Płoszyńska  osiąga sukcesy w pływaniu w Sportowym Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych Start Łódź. Po zaledwie dwóch latach treningu zdobyła dwa brązowe krążki w mistrzostwach Polski.

Sukces  Anny Płoszyńskiej w Miss Wheelchair World 

Anna Płoszyńska tak poinformowała o swoim życiowym sukcesie. 

Zostałam II Wicemiss Świata 2022!!! Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona. Dziękuję wszystkim, którzy wsparli mój wylot do Meksyku oraz wszystkim tym, którzy we mnie wierzyli i pokładali we mnie nadzieję. Wasze słowa i czyny doprowadziły mnie tutaj gdzie jestem teraz. Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Teraz czeka nas tydzień odpoczynku w Cancun w Meksyku, a następnie powrót do Polski

Wyniki konkursu Miss Wheelchair World 

  • Miss Wheel World 2022 - Sandy Izquierdo Peru
  • I Wicemiss  Tirzah Lopez Niderlandy
  • II Wicemiss Ania Płoszyńska Polska

Specjalista ds. technik dentystycznych Anna Płoszyńska osiąga w życiu cele, o których nawet nie myśli większość ludzi. Jej aktywności i postawa życiowa musi wzbudzać podziw, bo piękna dziewczyna osiąga nietuzinkowe sukcesy przemieszczając się na wózku inwalidzkim.

Spełnia się pracując z dziećmi na wózkach w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Uczy ich aktywności i jak największej sprawności w niepełnosprawności. Jest aktywnym członkiem Fundacji.

Sukcesy nie tylko sportowe

Życie Anny Płoszyńskiej na wózku  jest konsekwencją wypadku podczas zajęć sportowych w wieku 18 lat.  To był drugi potężny cios w jej życiu, gdyż jako pięcioletnie dziecko straciła mamę.

Studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku technik dentystyczny. Zawodowo projektuje na komputerze protezy w 3D.

Osiąga sukcesy w pływaniu w Sportowym Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych Start Łódź. Po zaledwie dwóch latach treningu zdobyła dwa brązowe krążki w mistrzostwach Polski.

Można być pewnym, że przykład Anny Płoszyńskiej daje więcej rezultatów w zakresie psychoterapii niż wielogodzinne sesje ze specjalistami w tej dziedzinie.

Przygoda Anny Płoszyńskiej z konkursami piękności zaczęła się sześć lat temu, gdy wystartowała w konkursie Miss Polski na Wózku organizowanym przez fundację Jedyna Taka. Została wówczas II wicemiss. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkurs   technik dentystyczny  

POLECAMY W SERWISACH