PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Są miejsca, gdzie podpisuje się stomatologiczne kontrakty z NFZ

Autor: miro • Źródło: ms
26-06-2020, 10:52
Są miejsca, gdzie podpisuje się stomatologiczne kontrakty z NFZ Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Nowoczesny sprzęt, odnowiony gabinet i nowy kontrakt z NFZ - mieszkańcy gminy Męcinka (woj. dolnośląskie) mogą korzystać z profesjonalnych usług stomatologicznych.

Arleta Gregulska - Oksińska zastępca wójta gminy Męcinka chwali się, że gminny ośrodek zdrowia w Męcince pozyskał kontrakt z NFZ. Gabinet stomatologiczny ze środków gminy został wyposażony w nowoczesny sprzęt. - W gabinecie przyjmuje nowa pani stomatolog – poinformowała Arleta Gregulska - Oksińska w rozmowie z radiem legnica.fm.

Agnieszka Tabiszewska kierownik ośrodka zdrowia w Męcince zapewniła: zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt i najlepsze materiały, dzięki temu gabinet stomatologiczny oferuje najlepszą jakość usług począwszy od hignienizacji, leczenia próchnicy, poprzez leczenie endodontyczne, protetykę aż do stomatologii estetycznej - włącznie z wybielaniem zębów najnowocześniejszą metodą z wykorzystaniem lampy wybielejającej. - Oferujemy piękny biały uśmiech zaledwie w 30 minut – zachwala Agnieszka Tabiszewska.

Nowa inicjatywa godna powielenia, ale na skutek nieprecyzyjnych przekazów pacjenci są zdezorientowani co im się należy na NFZ a za co muszą zapłacić z własnej kieszeni. Nic dziwnego, że później mają pretensje do świadczeniodawców oferujących leczenie w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   dentysta   stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH