PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Rusza stomatologiczny Hydepark! Masz pytanie? Zadaj je ekspertom HCC.

Autor: miro • Źródło: ms
18-06-2020, 10:01
Rusza stomatologiczny Hydepark! Masz pytanie? Zadaj je ekspertom HCC. Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Nie zwlekaj i zadaj pytanie ekspertom w ramach sesji „Stomatologia - partner z potencjałem”, będącej elementem V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Online (Health Challenges Congress).

HCC to bezprecedensowe w skali Europy forum wielowątkowej dyskusji dotyczącej podstawowych zagadnień dla systemów opieki zdrowotnej. Na obszerny program V HCC online składa się kilkadziesiąt sesji w sześciu głównych blokach tematycznych: 60 sesji, 400 prelegentów, kilka tysięcy słuchaczy.

Po raz pierwszy HCC  oddaje głos także reprezentantom stomatologii.

Koronawirus zmienił oblicze branży stomatologicznej. Pozostawiony sam sobie lekarz dentysta, nierzadko występujący w podwójnej roli medyka i przedsiębiorcy, każdego dnia prowadzi zmagania z epidemią, a przy tym boryka się z nieżyciowymi przepisami, doświadcza niedostatku spójnej koncepcji funkcjonowania branży stomatologicznej. Czy są sensowne odpowiedzi na rodzące się pytania i wątpliwości? Spróbujmy je znaleźć!

Obiecujemy, że każdy głos lekarza dentysty zostanie skrupulatnie zarejestrowany i przekazany ekspertom – uczestnikom sesji stomatologicznej HCC (przekaz zaplanowano na 3 lipca 9.00 – 10.30).

Obiecujemy, że żadne z pytań zadanych za pomocą specjalnego formularza nie zostanie zignorowane przez ekspertów sesji stomatologicznej, których przedstawiamy w kolejności alfabetycznej:
Andrzej Cisło: wiceprezes NRL, przewodniczący Komisji Stomatologicznej NRL
prof. Marzena Dominiak: prezydent PTS, kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM we Wrocławiu, członek Komitetu Edukacyjnego Światowej Federacji Dentystycznej (FDI)
Radosław Lubczyk, poseł na Sejm RP VIII i IX kadencji, Klub Parlamentarny Koalicja Polska – Polskie Stronnictwo Ludowe – Kukiz'15, właściciel lecznicy stomatologicznej.

Zachęcamy i zapraszamy do zadawania pytań!

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Andrzej Cisło   Marzena Dominiak   Radosław Lubczyk   HCC  

POLECAMY W SERWISACH