PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prof. Jerzy Tomik w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej

Autor: miro • Źródło: ms
21-04-2021, 09:10
Prof. Jerzy Tomik w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie (źródło: Google Maps)
Dr hab. Jerzy Tomik, prof. UJ powołany został przez Senat Uniwersytetu Jagiellońskiego w skład Rady Społecznej SP ZOZ Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie.

Dr hab. Jerzy Tomik kieruje Pracownią Foniatryczną w Katedrze Otolaryngologii UJ. Powołanie nastąpiło w miejsce prof. dr hab. Piotra Richtera.

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie, oprócz świadczenia usług medycznych, jest równocześnie bazą dla prowadzenia działalności dydaktyczno-badawczej i naukowej, którą realizują nauczyciele akademiccy zatrudnieni równocześnie w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zatrudnieni są tutaj lekarze specjaliści, którzy na ścieżce zawodowej spotykali się z najtrudniejszymi przypadkami chorobowymi leczonymi i to z pełnym sukcesem.

Te fakty stawiają Klinikę w pozycji świadczeniodawcy wykonującego świadczenia stomatologiczne na najwyższym poziomie wiedzy i umiejętności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH