Prezydent Duda zakażony koronawirusem

- W związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu prezydent Andrzej Duda przeprowadził test na obecność Covid-19, który dał pozytywny wynik. Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną - przekazał Szrot na Twitterze.
Prezydencki minister przypomniał, że Andrzej Duda przyjął dwie dawki szczepionki przeciwko Covid-19 (w kwietniu i czerwcu ubiegłego roku) oraz dawkę trzecią, przypominającą (17 grudnia).
Szrot zaznaczył, że - zgodnie z przepisami - prezydent przebywa w izolacji.


-
Zespół cieśni nadgarstka. Choroba zawodowa dentystów. Jak skutecznie leczyć
techDENT -
W czasie pandemii COVID-19 wzrost powikłań ciążowych. Ostrzeżenia naukowców
newsDENT -
Umiejętności zawodowe lekarzy. Co się zmieni. Analiza
lexDENT -
Ból podczas leczenia aparatem ortodontycznym. Jaki środek przeciwbólowy najlepiej stosować. Wyniki naukowe
techDENT -
NFZ w Łodzi ogłasza 22 konkursy na świadczenia stomatologiczne
newsDENT -
Bakterie z ropnia zęba przyczyną tętniaka tętnicy szyjnej
techDENT -
Ceny u dentysty mogą przyprawić o ból głowy. I taniej nie będzie. Pytamy ekspertów, dlaczego jest tak drogo
bizDENT -
Ser czy mleko? Co bardziej hamuje próchnicę zębów
lifeDENT
-
Minimalne wynagrodzenia: higienistki dentystycznej i asystentki stomatologicznej. Tak mają być liczone
lexDENT -
Będą certyfikaty umiejętności zawodowej lekarzy. Dla kogo i na jakich zasadach? Jest projekt rozporządzenia ministra zdrowia
lexDENT -
Ceny u dentysty mogą przyprawić o ból głowy. I taniej nie będzie. Pytamy ekspertów, dlaczego jest tak drogo
bizDENT -
Czy pacjent może dochodzić od NFZ zwrotu kosztów leczenia?
lexDENT -
NFZ w Katowicach odwołuje konkursy. Znikome zainteresowanie kontraktami stomatologicznymi
newsDENT -
Kiedy pacjent dopuszcza się szalbierstwa. Co mu grozi?
lexDENT -
Jakie minimalne wynagrodzenie dla asystentek stomatologicznych. Są kontrowersje
lexDENT -
Pacjentka chciała 100 tys. zł za nieudane leczenie protetyczne. Ile przyznał jej sąd?
lexDENT
PRACA: OSTATNIE OGŁOSZENIA
-
lekarz dentysta
Annopol, lubelskie -
lekarz dentysta
Toruń, kujawsko-pomorskie -
lekarz dentysta
Białystok, podlaskie -
lekarz dentysta
Kraków, małopolskie