PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Podlasie: Dwóch dentystów z szansą na tytuł Lekarza Roku 2012

Autor: Mirosław Stańczyk
29-10-2012, 05:44
Podlasie: Dwóch dentystów z szansą na tytuł Lekarza Roku 2012
Podlasie: Dwóch dentystów z szansą na tytuł Lekarza Roku 2012
Stomatolodzy Marzena Romaniuk i Jarosław Rakowski biorą udział konkursie na najlepszego lekarza mijającego roku. W rywalizacji, w której decydujący głos mają pacjenci, bierze udział 46 lekarzy różnych specjalności.

Organizatorem konkursu jest Kurier Poranny. Na liście kandydatów znalazły się nazwiska lekarzy i pielęgniarek, których pacjenci szczególnie cenią za fachowość i podejście. Wśród nich są pediatrzy, kardiolodzy, ginekolodzy oraz dwójka lekarzy dentystów.

Na trzy tygodnie przed zakończeniem konkursu w pierwszej 10 rankingu plasuje się lek. dent. Marzena Romaniuk. W 1995 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Jest specjalistą ze stomatologii ogólnej. Od 1998 prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną 5 PLUS STOMATOLOGIA. Jak czytamy w prezentacji kandydatki, w pracy ceni przede wszystkim samodzielność oraz możliwość uzyskania szybkiego efektu leczenia wpływające na poprawę zdrowia oraz urodę pacjentów.

Lek. dent. Jarosław Rakowski leczy od 10 lat. Na studia medyczne do Białegostoku przyjechał z maleńkiej mieściny Soleczniki na Litwie. Zajmuje się głównie endodoncją, jego pasją jest leczeniem pod mikroskopem.

Głosowanie na kandydatów trwa do 16 listopada. Zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w każdej z kategorii zostaną nagrodzeni statuetkami oraz zaprezentowani na łamach Kuriera Porannego.

Patronat nad konkursem objęli m.in. Marszałek Województwa Podlaskiego, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Okręgowa Izba Lekarska w Białymstoku oraz Podlaski Związek Lekarzy Pracodawców Porozumienie Zielonogórskie.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH