PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pierwszy, całkowicie wirtualny kongres FDI

Autor: nieck • Źródło: en
19-08-2021, 10:00
Pierwszy, całkowicie wirtualny kongres FDI Kongres FDI 2021
Doroczny kongres FDI będzie się tym razem odbywał w szczególnych warunkach, bo wyłącznie wirtualnie. Podczas gdy formuła jest niezwykła, to samo wydarzenie - jak zawsze - ma być bardzo ciekawe - obiecują organizatorzy. 

Od 26 do 29 września 2021 r. Australian Dental Association (ADA) i FDI przeprowadzą całkowicie wirtualną, specjalną edycję Światowego Kongresu Stomatologicznego. 

Wirtualny kongres FDI, nadawany z Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Sydney, zapewni uczestnictwo w transmisjach strumieniowych sesji na żywo, a także dostęp na żądanie do wcześniej nagranych prezentacji,  przez 60 dni po kongresie.

Wirtualne spotkanie zgromadzi ekspertów z różnych dziedzin stomatologii  - klinicystów, naukowców, przedstawicieli przemysłu stomatologicznego. Organizatorzy spodziewają się, że w sesjach, wykładach, pokazach, warsztatach weźmie udział blisko 6 tys. osób z Australii i całego świata.

Platforma dystrybucyjna zapewni wyjątkową okazję do nawiązywania kontaktu  uczestnikom kongresu jeszcze długo po zakończeniu wydarzenia. Jak zapewniają organizatorzy stworzona przez nich witryna internetowa dla wystawców, z dedykowanymi, indywidualnymi „strefami interaktywnymi”, umożliwi nie tylko dostarczanie informacji, ale także interaktywny kontakt z uczestnikami za pośrednictwem czatu i konsultacji wideo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
stomatologia   FDI   Kongres FDI  

POLECAMY W SERWISACH