PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Oklaski dla Dentim Clinic - lidera konkursu „Hipokrates 2015”

Autor: miro • Źródło: ms
14-10-2015, 09:24
Oklaski dla Dentim Clinic - lidera konkursu „Hipokrates 2015” Zabieg w Dentim Clinic (fot. Dentim Clinic)
Katowicki gabinet stomatologiczny Dentim Clinic znalazł się na 1. miejscu wśród ośrodków dentystycznych w rankingu „Hipokrates 2015”, jaki zorganizował Dziennik Zachodni.

Na Dentim Clinic w głosowaniu SMS oddano w sumie ponad 50 tys. głosów - najwięcej spośród nominowanych centrów stomatologicznych.

Taka liczba uplasowała ośrodek na 1. miejscu w gronie dentystów i na 4. miejscu pośród wszystkich ośrodków medycznych na Śląsku zgłoszonych do plebiscytu. Dentim prześcignął w nim tak znane ośrodki w Polsce, jak m.in. Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich oraz Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu. W sumie głosy można było oddać na 51 placówek z całego woj. śląskiego.

Celem akcji Dziennika Zachodniego była promocja śląskiej służby zdrowia i upowszechnienie wiedzy o tutejszych ośrodkach i specjalistach. Plebiscyt wyłania laureatów w kilku kategoriach m.in.: lekarz, pielęgniarka/pielęgniarz, placówka medyczna i farmaceuta/farmaceutka.

Dentim Clinic to jeden z popularniejszych gabinetów stomatologicznych na Śląsku, ale nie tylko. Klinika znana jest także wśród obcokrajowców pod szyldem Dentim Europe. W ośrodku wykonuje się leczenie implantologiczne, ortodontyczne, periodontologiczne, protetyczne, a od niedawna klinika specjalizuje się także w leczeniu choroby okluzyjnej. Twórcą Dentim Clinic jest dentysta Wojciech Fąferko.

- Dentim od kilku lat jest jedną z najczęściej wybieranych klinik, zwłaszcza przez pacjentów wymagających skomplikowanego leczenia rekonstruującego uzębienie. Ta popularność, a co najważniejsze zadowolenie z leczenia przełożyły się teraz na wyniki w plebiscycie - przekonuje lek. dent. Wojciech Fąferko.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkursy   Wojciech Fąferko   Dentim Clinic   Hipokrates 2015  

POLECAMY W SERWISACH