PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ogólnopolski Festiwal Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów

Autor: miro • Źródło: ms
21-10-2021, 13:40
Ogólnopolski Festiwal Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów Ogólnopolski Festiwal Uśmiechu
Rywalizacja na najpiękniejszy uśmiech, konkursy plastyczne, wielkie gry planszowe, animacje edukacyjne – tak będzie wyglądał Festiwal Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów. Impreza, zaplanowana na 23 października 2021 r., jest częścią Ogólnopolskiego Festiwalu Uśmiechu.

W ramach Festiwalu Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów Medicover Stomatologia zaprasza dzieci na bezpłatne przeglądy zębów.

Organizowany w CH Plaza Rzeszów Festiwal Uśmiechu ma na celu promowanie idei zdrowego i pięknego uśmiechu. W ramach festiwalu w całej Polsce odbywają się różne eventy. Organizatorzy podczas prowadzonych działań nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem.

Główną częścią imprezy będą poszukiwania najpiękniejszego uśmiechu. W tym roku - ze względu na pandemię - będzie to konkurs plastyczny. Zadanie uczestników to zaprojektowanie kolorowej maseczki higienicznej prezentującej najpiękniejszy uśmiech.

Na uczestników Festiwalu Uśmiech czekać będą także dodatkowe atrakcje m.in. dziecięca strefa gier i animacji edukacyjnych.

Festiwal Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w sobotę 23 października 2021 r. w godzinach od 12:00 do 18:00. Partnerem imprezy jest Medicover Stomatologia.

Ogólnopolski Festiwal Uśmiechu został stworzony do celów promowania idei zdrowego i pięknego uśmiechu. W ramach działań festiwalu w całej Polsce realizowany jest taki scenariusz:
- wybór najpiękniejszego uśmiechu z podziałem na województwa (konkursy na portalu społecznościowym),
- sesje zdjęciowe promujące piękny i zdrowy uśmiech,
- spotkania instruktażowe dotyczące mycia zębów,
- wydarzenia tematyczne,
- wydawanie materiałów promujących zdrowy i piękny uśmiech,
- produkcja filmów instruktażowych dotyczących promowania higieny jamy ustnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH