Produkt skutecznie wspiera prawidłową higienę jamy ustnej. Doskonale uzupełnia ten proces i jest szczególnie wskazany do stosowania po szczotkowaniu zębów. Płyn znakomicie sprawdza się nie tylko przy wspomnianych na wstępie chorobach (cukrzyca, immunosupresja, schorzenia onkologiczne), jego użycie jest jak najbardziej celowe także przy nagromadzeniu płytki nazębnej, podczas noszenia aparatu ortodontycznego oraz po przeprowadzonych zabiegach stomatologicznych.

Eludril EXTRA o wysokim stężeniu chlorheksydyny (0,20 proc.) nie zawiera alkoholu. Płyn działa antybakteryjnie, przy czym jest łagodny dla błony śluzowej jamy ustnej. To efektywne wsparcie przed i po zabiegach stomatologicznych, którym poddawani są pacjenci z grup wysokiego ryzyka oraz osoby z wrażliwą śluzówką jamy ustnej. Sprawdza się jako uzupełnienie leczenia chorób błon śluzowych jamy ustnej.

Eludril EXTRA:
- ma klinicznie potwierdzoną skuteczność w zapobieganiu rozwoju płytki nazębnej; 
- ogranicza ryzyko rozwoju bakterii;
- zapewnia długotrwałą ochronę przeciwbakteryjną - nawet do 12 godzin. 

Płyn do płukania jamy ustnej Eludril EXTRA przeznaczony jest do krótkookresowego stosowania (do siedmiu dni) u pacjentów dorosłych oraz u dzieci powyżej szóstego roku życia. Po tym czasie, w celu utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej i zachowania kondycji dziąseł - zalecana jest kontynuacja pielęgnacji Eludrilem CARE - płynem do codziennego stosowania.

Więcej informacji na temat produktu na stronach www.eludril.pl oraz www.naserioousmiechu.pl
PFM 200/2020.

Dystrybutor:
Pierre Fabre Oral Care
Firma powstała w 1960 r., jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej.
Pierre Fabre Oral Care zawiera portfolio znanych marek, takich jak ELUDRIL, ELGYDIUM CLINIC i ELGYDIUM, PANSORAL i ELUGEL.

Pierre Fabre Medicament Polska sp. z o.o.,
ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa
kontakt: elgydium@pierre-fabre.com.pl