PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nowoczesy gabinet stomatologiczny V-Dent w Warszawie

Autor: miro • Źródło: ms
07-04-2021, 10:48
Nowoczesy gabinet stomatologiczny V-Dent w Warszawie Nowa lecznica V-Dent (fot. archiwum)
Gabinet stomatologiczny V-Dent rozpoczął działalność w budynku biurowym Vector+ w Warszawie. Stawia na kompleksową ofertę skierowaną do wymagających pacjentów, ale nie zapomina o wsparciu osób mających utrudniony dostęp do stomatologa.

Placówka uruchomiła telefon alarmowy dla pacjentów ortodontycznych w razie nagłych wypadków. Innym działaniem na rzecz zdrowia, zwłaszcza najmłodszych pacjentów, są bezpłatne przeglądy stomatologiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, organizowane we współpracy z wybranymi placówkami oświatowymi. Gabinet ma również w planach nawiązać współpracę z placówkami opiekuńczo-wychowawczymi m.in. domami dziecka i przygotowywać bezpłatny plan leczenia z wykorzystaniem aparatów ortodontycznych dla wychowanków.

– W codziennej pracy nie zapominamy o rodzinnej atmosferze, empatii, indywidualnym podejściu oraz wzajemnym zaufaniu. W dzisiejszych czasach nie wystarczy bowiem być jednym z lepszych specjalistów. Klienci oprócz jakości oczekują komfortu, bezpieczeństwa i nowoczesnych rozwiązań. Nasz zespół tworzy przyjazną atmosferę – tłumaczy Beata Jurczak-Malinowska, lekarz stomatolog w gabinecie V-Dent.

W V-Dent dostępni są lekarze o wielu specjalizacjach m.in. z zakresu: ortodoncji i stomatologii zachowawczej, protetyki i endodocji mikroskopowej, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Gabinet realizuje takie usługi jak: endodocja mikroskopowa, ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza i dziecięca, chirurgia i implantologia, periodontologia, diagnostyka oraz leczenie pod mikroskopem.

Placówka wyposażona jest m.in. w: pantomogram z modułem cefalometrycznym i tomografem (w jednym urządzeniu), co pozwala na szybkie postawienie diagnozy i skrócenie czasu leczenia.

W gabinecie znajduje się także najnowocześniejszy mikroskop operacyjny Karl Zeiss, który umożliwia wykonywanie precyzyjnych zabiegów stomatologicznych.

- W gabinecie V-Dent, oprócz zachowywania standardowych środków ostrożności, przywiązujemy dużą wagę do wysokich standardów sterylizacji. Nasz gabinet wyposażony jest m.in. w termodezynfektor, sterylizatory parowe premium czy dodatkowe środki ostrożności np. koferdam. Wszystko po to, aby pacjenci mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie. – dodaje Beata Jurczak-Malinowska, lekarz stomatolog.

Gabinet stomatologiczny V-Dent mieści się przy ul. Obozowej 57 w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH